آخرین اخبار : 

لیگ قهرمانان اروپا|رئال قاطعانه نسخه گالاتاسرای را پیچید/ …

هفته چهارم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با صعود باشگاه فوتبال پاری‌سن‌ژرمن شکست اتلتیکومادرید برتری قاطعانه رئال و تساوی منچسترسیتی به آخر رسید.

در گروه اول رئال با نمایشی مقتدرانه ۶ بر صفر صفر میهمانش گالاتاسرای را در هم کوبید و به صعود امیدوار شد. طوفان میزبان در همان ۱۵ دقیقه اول سه گل رودریگو در دقایق ۴ و ۷ و راموس در دقیقه ۱۴ (از روی نقطه پنالتی) را در پی داشت و بنزما با گلزنی در دقایق ۴۴ و ۸۱ و رودریگو  با زدن سومین گلش در دقیقه ۲+۹۰ بر شکوه برتری رئال افزودند. با این نتیجه گالاتاسرای یک امتیازی امتیاز از جام وداع کرد. در مسابقه همزمان گروه اول پاری‌سن‌ژرمن با تنها گل ایکاردی در دقیقه ۲۲ یک بر صفر در خانه مقابل بروژ به برتری رسید و با ۱۲ امتیاز صعودش به مرحله بعدی را قطعی کرد. رئال هفت امتیازی هم نسبت به بروژ دو  امتیازی شانس بسیار بیشتری برای صعود دارد.

براساس این گزارش در گروه دوم تاتنهام در خانه ستاره سرخ به برتری ۴ بر صفر رسید. لوسلسو در دقیقه ۳۴ مین در دقایق ۵۷ و ۶۱ و اریکسن در دقیقه ۸۵ برای تاتنهام گل زدند. با این نتیجه صعود بایرن ۱۲ امتیازی قطعی شد و تاتنهام ۷ امتیازی بالاتر از ستاره سرخ سه امتیازی در رده دوم ایستاد.

سه‌شنبه شب همچنین در گروه سوم لیگ قهرمانان اروپا آتالانتا در ورزشگاه «سن‌سیرو» به‌عنوان میزبان موفق به کسب تساوی یک – یک مقابل منچسترسیتی شد. پس از اینکه استرلینگ در دقیقه هفت سیتی را پیش انداخت ژسوس در دقیقه ۴۳ یک پنالتی را برای باشگاه گواردیولا از دست داد. در نهایت گل پاسالیچ در دقیقه ۴۹ مسابقه را به تساوی کشاند. اخراج براوو سنگربان منچسترسیتی در دقیقه ۸۱  آخرین اتفاق مسابقه بود.

در دیگر مسابقه این گروه دیناموزاگرب در خانه مقابل شاختار دونتسک به تساوی ۳ – ۳ رسید. پتکوویچ در دقیقه ۲۵ ایوانسیچ در دقیقه ۸۳ و آدمی در دقیقه ۸۹ برای دینامو و پاتریک در دقیقه ۱۳ مورائس در دقیقه ۳+۹۰ و تته در دقیقه ۸+۹۰  برای شاختار موفق به گلزنی شدند. ضمن اینکه مارلوس از شاختار در دقیقه ۷۹ از مسابقه اخراج شد. در جدول پس از سیتی ۱۰ امتیازی دینامو زاگرب  و شاختار با پنج امتیاز دوم و سوم هستند.

این نتایج در حالی رقم خورد که در گروه چهارم اتلتیکومادرید در خانه بایرلورکوزن ناباورانه ۲ بر یک شکست خورد. توماس (بازیکن حریف) در دقیقه ۴۱ و ولند در دقیقه ۵۵ برای میزبان و موراتا در دقیقه ۴+۹۰ برای اتلتیکو گل زدند. ضمن اینکه امیری از لورکوزن در دقیقه ۸۴ از مسابقه اخراج شد. در جدول پس از یوونتوس که با ۱۰ امتیاز صعودش را قطعی کرده است اتلتیکو با هفت و لورکوزن و لوکوموتیو با سه امتیاز دوم تا چهارم هستند.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2135350

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *