آخرین اخبار : 

لیگ فوتبال پرتغال مجوز از سرگیری مسابقات را دریافت کرد

در حالی که بسیاری از لیگ‌های اروپایی به دلیل شیوع کرونا هنوز در پیچ و خم پیدا کردن راهی برای ازسرگیری مسابقات‌شان هستند و برخی دیگر مانند لیگ‌های فرانسه هلند و بلژیک فصل را مختومه اعلام کرده‌اند لیگ فوتبال پرتغال آماده از سرگیری مسابقات شده است.

در روزهای اخیر اخباری مبنی بر تصمیم لیگ‌های آلمان و پرتغال شنیده می‌شد که در این میان مدت تعلیق بوندس‌لیگای آلمان تمدید شده اما پرتغالی‌ها قصد دارند در اواخر ماه میلادی جاری (می) مسابقات را از سر بگیرند.

وزیر اقتصاد کشور پرتغال شب گذشته (پنجشنبه) اعلام کرد که مسابقات لیگ فوتبال این کشور باید در اخر این ماه از سر گرفته شود. صدور این مجوز به دلیل آن است که در پرتغال به مردم اجازه داده شده که از سه روز دیگر در فضای باز فعالیت بدنی داشته باشند.

 

به نظر می‌رسد که لالیگای اسپانیا هم با موافقت دولت این کشور از سه روز دیگر تمریناتش را با رعایت فاصله گذاری اجتماعی از سر خواهد گرفت. در ایتالیا اما شرایط کمی متفاوت و البته عجیب است چون در حالی که به شهروندان عادی اجازه داده شده از سه روز دیگر در پارک‌ها و فضاهای سبز به صورت انفرادی تمرین کنند به ورزشکاران اجازه داده نشده که همین کار را در زمین‌های تمرینی باشگاه‌های خودشان حتی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی انجام دهند و آنها باید تا ۱۸ می صبر کنند. همین موضوع اعتراض اتحادیه فوتبالیست‌های ایتالیایی را به همراه داشته است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2254699

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *