آخرین اخبار : 

لیورپول و ترس از روزی که «صلاح» نباشد

تیم فوتبال لیورپول توانست در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا باقی بماند و این دستاورد به لطف درخشش محمد صلاح حاصل شده است. ستاره مصری یک بار دیگر در یک مسابقه مهم که بسیار هم حساس بود گل زد. اما مطمئنا زمانی این درخشش‌ها به آخر می‌رسد و تیم دیگر قهرمانی نخواهد داشت.

لیورپول فقط به ۳ امتیاز مسابقه مقابل ناپولی نیاز داشت و به لطف صلاح به این هدف رسید تا تیم کلوپ به همراه پاری‌سن ژرمن به دور بعدی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا صعود کند. شاید برای کسانی که در انگلیس و خصوصا در لیورپول هستند تماشای درخشش‌های صلاح عادی شده باشد اما فراموش نکنید کسی که از بیرون ماجرا تماشا کند هنوز متوجه می‌شود که قرمزها چقدر به این ستاره مصری متکی هستند. آنقدر که فصل گذشته هم به لطف درخشش او به فینال رسیدند.

در مسابقه مقابل ناپولی گل صلاح یک نکته خاص داشت نکته‌ای که او را از دیگر شاگردان متمایز می‌کرد. وقتی جیمز میلنر توپ را در صحنه گل به صلاح رساند شرایط طوری بود که به نظر نمی‌آمد موقعیت خطرناکی برای لیورپول به دست آمده باشد؛ اما همیشه شاگردان بزرگ هستند که موقعیت‌های بزرگ را خلق می‌کنند کاری که صلاح هم کرد و از زاویه بسته دروازه حریف را باز کرد.

لیورپول حالا در مرحله بعد است اما لیورپول و کلوپ نباید فراموش کنند که باید همیشه قدردان ستاره مصری‌شان باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *