آخرین اخبار : 

لو: مقابل ایرلند شمالی نویر باز هم دروازه‌بان اول ما خواهد بود/ ه…

باشگاه ملی آلمان فردا شب (سه‌شنبه) در دور ششم بازی‌های مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ در بلفاست به مصاف به ایرلند شمالی می‌رود به این امید که باخت ۴ بر ۲ دو روز پیش خود در خانه مقابل هلند را جبران کند.

یواخیم لو سر مربی باشگاه ملی آلمان در کنفرانس خبری پیش از این بازی اظهار کرد: ما ۴ بازی انجام داده‌ایم که سه تایش را برده‌ایم. با وجود باخت اخیرمان هنوز هم در مسیر رسیدن به هدف‌‌مان هستیم. من به بازیکنانم اعتماد دارم و مطمئنم که آنها در ماه‌ها و سال‌های پیش رو می‌توانند از پس مسئولیتی که به آنها محول می‌شود برآیند. بدون شک بازی بسیار مهم است. وقتی شما در خانه می‌بازید باید با تمام انرژی و انگیزه برای گرفتن سه امتیاز بازی بعدی تلاش کنید. ایرلند شمالی صدرنشین گروه است. تنها کاری که ما بایدانجام دهیم این است که هر کاری امکان دارد انجام دهیم تا بازی فردا را ببریم. بازی سختی خواهد بود. ایرلند شمالی در خانه‌اش باشگاه سرسختی است اما باشگاه ما می‌داند که نتیجه بازی فردا چقدر برایش اهمیت دارد.

لو گفت: گوندوگان مقابل ایرلند شمالی بازی نمی‌کند. او دچار آنفولانزا شده است. نیکو شولز هم روز گذشته رفت. وضعیت ما جالب نیست. برای یک چنین باشگاه جوانی این تعداد تغییر درست نیست اما ما به اندازه کافی برای بازی فردا ستاره داریم. خب ناچاراً تغییراتی خواهد بود. برنامه‌مان این بود که ایلکای گوندوگان را بازی بدهیم اما او نمی‌تواند. با وضعیت فعلی باید تغییراتی در باشگاه اعمال کنیم. کای هاورتس یکی از گزینه‌های ترکیب اصلی است. درون دروازه‌ مانوئل نویر بازی خواهد کرد. در پست نیوک شولز هم دو گزینه هست. مارسل هالستنبرگ که این فصل در لایپزیگ عمل کرد خوبی داشته است. یوناس هکتور هم شیوه بازی ما را می‌شناسد. انتخاب یکی از آنها تصمیم سختی است چون هردوی‌شان در تمرینات خوب بوده‌اند.

سر مربی ژرمن‌ها با اشاره به باخت خانگی تیمش مقابل هلند تأکید کردک از بازی‌مان مقابل هلند من به نتایجی دست پیدا کرده‌ام که البته تصمیم گرفته‌ام که درباره آنها خیلی با باشگاه حرف نزنم. داستان بازی مقابل ایرلند شالی خیلی متفاوت خواهد بود چون تاکتیک‌هایش کاملاً با تاکتیک‌های هلند فرق دارد.

باشگاه ملی آلمان فردا شب از ساعت ۲۳:۱۵ در دور ششم بازی‌های گروه C یورو ۲۰۲۰ میهمان ایرلندشمالی است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2093372

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *