آخرین اخبار : 

لو: بازی‌مان مقابل انگلیس گل نداشت اما باکیفیت بود –

یواخیم لو سرمربی تیم ملی آلمان از نتیجه بازی دوستانه تیمش برابر انگلیس در لندن ابراز خرسندی کرد. ژرمن‌ها و سه‌شیر که هر دو به صورت مستقیم و به عنوان تیم اول گروه‌شان از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ صعود کرده‌اند در دیداری دوستانه در ورزشگاه ومبلی به مصاف هم رفتند که این بازی بدون گل تمام شد.

هر دو تیم برای این بازی با ترکیب‌‌های متفاوت به میدان رفتند و لروی سانه مهاجم منچسترسیتی و هم تیمی او ایلکای گوندوگان که بعد از یک سال دوباره برای تیم ملی آلمان بازی می‌کرد عملکرد خوبی داشتند. در کل آلمان در نیمه اول این بازی بهتر از میزبان خود کار کرد و یک بار هم توسط تیمو ورنر تیر دروازه انگلیس را لرزاند.

یواخیم لو سرمربی ژرمن‌ها پس از بازی به ان گفت:هر دو تیم روی این بازی تمرکز فراوانی داشتند و می‌خواستند سازمان یافته بازی کنند و در ضدحملات حریف غافلگیر نشوند. من فکر می‌کنم که همه شاهد یک بازی خوب بودند. بازی گلی در بر نداشت اما در نیمه اول ما موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشتیم. سه یا چهار بازیکن ما موقعیت‌های بسیاری خوبی داشتند که بهترین آنها در نیمه اول بود. عملکرد تیم ما کاملاً خوب بود. مارسل هالستنبرگ (مدافع لایپزیگ در اولین بازی ملی‌اش) کارش را خوب انجام داد که با توجه به تمرینات کوتاه مدتش و بازی در ورزشگاه با حضور ۹۰ هزار تماشاگر امیدوار کننده بود. ایلکای هم خوب بوده و شما کیفیت بازی‌اش را دیدید البته او هنوز چند بازی دیگر باید در کنار ما انجام دهد تا با ما هماهنگ‌تر شود. سانه هم حرکات خوبی داشت درست مانند تیمو ورنر. در خط دفاعی هم متس هوملس عملکرد قابل قبولی داشت.

لو ادامه داد: با باید به یاد داشته باشیم که در جام جهانی خیلی سریع باید پس از تصاحب توپ‌ آرایش هجومی بگیریم. ما همین الان با سیستم مبتنی بر تملک توپ بازی می‌کنیم اما این تملک توپ برابر تیم‌های بزرگ باید خیلی سریع به خلق موقعیت گلزنی منجر شود.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *