آخرین اخبار : 

لوشامپیونه| شکست خانگی پاری‌سن‌ژرمن در دربی «لوکلاسیک» با ۵ اخراج…

در ادامه دیدارهای هفته سوم لوشامپیونه باشگاه‌های فوتبال پاری‌سن‌ژرمن و مارسی مسابقه موسوم به «دربی لوکلاسیک» را در ورزشگاه پارک‌دوپرنس شهر پاریس برگزار کردند که این مسابقه با پیروزی یک بر صفر مارسی خاتمه یافت.

در این مسابقه با وجود بازگشت نیمار یکی از هفت ستاره پاریسی‌ها که به کرونا مبتلا شدند این باشگاه نتوانست کاری از پیش ببرد و در دقیقه ۳۱ دروازه‌اش توسط فلوریان تاوین باز شد تا در دومین مسابقه متوالی‌اش در فصل جدید لوشامپیونه هم تن به شکست بدهد. این مسابقه پایانی جنجالی نیز داشت چرا که به دلیل ضربه لئاندرو پاردس ستاره پاری‌سن‌ژرمن به داریو بندتو ستاره مارسی یک درگیری دسته جمعی میان شاگردان دو باشگاه رخ داد که نتیجه آن اخراج سه ستاره از پاری‌سن‌ژرمن و دو ستاره از مارسی بود.

علاوه بر خود پاردس لاوین کورزاوا و نیمار از PSG‌ کارت قرمز گرفتند و در سمت مقابل هم جردن آماوی و داریو بندتو اخراج شدند. به این ترتیب تمام این پنج ستاره حداقل مسابقه بعدی باشگاه‌های‌شان را از دست می‌دهند که برای پاری‌سن‌‌ژرمن که همین الان هم تعدادی از ستاره‌هایش را در اختیار ندارد کار بسیار دشوار خواهد شد.

پاریسی‌ها به دلیل شرکت در فینال لیگ قهرمانان فصل گذشته در هفته اول رقابت‌ها مسابقه نکردند و در هفته دوم در خانه باشگاه لانس متحمل شکست شدند.

مارسی اما با این نتیجه دومین برد خود در دومین مسابقه‌اش را کسب و با شش امتیاز به رده پنجم جدول لوشامپیونه صعود کرد.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2348257

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *