آخرین اخبار : 

فیفا رسماً اعلام کرد: مطالبات پروپیچ ۳ روز دیگر از حساب باشگاه استقلال پرداخت می‌شود + تصاویر

ورزشی باشگاه استقلال طی ماه‌های گذشته مکاتبات زیادی با فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) برای پرداخت بدهی پروپیچ مهاجم کروات پیشین خود انجام داد تا از محل درآمدهای باشگاه استقلال در فیفا بابت حضور شاگردان ملی‌پوش آبی‌پوشان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مطالبات این ستاره پرداخت شود. فیفا در نهایت با بررسی جهات مختلف و رایزنی مسئولان باشگاه استقلال موافقت خود را با درخواست آبی‌پوشان اعلام کرد اما پس از آن به دلیل مشکلات انتقال پول از بانک معرف توسط فیفا بدهی پروپیچ پرداخت نشد.

کمپین وکیل پروپیچ نیز به دنبال این موضوع فضاسازی‌های زیادی در برخی از رسانه‌ها به وجود آورد و حتی اعلام کرد که موکلش مقابل ساختمان فیفا در سوئیس نشست خبری برگزار می‌کند اما پلیس سوئیس اجازه این کار را به مهاجم پیشین آبی‌پوشان و وکیلش نداد.

وکیل پروپیچ مدعی شده بود که باشگاه استقلال باید از دو پنجره نقل‌وانتقالاتی محروم شود اما فیفا روز گذشته (سه‌شنبه) با ارسال ایمیل به باشگاه استقلال اعلام کرد که طبق درخواست این باشگاه در تاریخ ۲۱ سپتامبر مبنی بر پرداخت بدهی پروپیچ از حساب باشگاه استقلال در فیفا این پرداخت در ۳۰ نوامبر ۲۰۱۹ (شنبه هفته آینده) امکان‌پذیر خواهد بود. در همین راستا فیفا با پاسخ دادن به این ایمیل موافقت نهایی خود را برای پرداخت رقم اعلام شده همراه با سود مبلغ تا تاریخ ۳۰ نوامبر ۲۰۱۹ محاسبه شده بر اساس تغییرات نرخ ارز مستقیماً به حساب بانکی پروپیچ اعلام کرد. 

به این ترتیب پرونده پروپیچ برای همیشه بسته شد و خطری متوجه باشگاه استقلال نخواهد بود. تصویر ایمیل فیفا به باشگاه استقلال را در زیر مشاهده می‌کنید:

به نقل|به نقل

منبع: خبرگزاری تسنیم
https://tn.ai/2147951

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *