آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| یوونتوس برای جذب پوگبا با رئال رقابت می‌کند

‌ سایت ایتالیایی «کالچو مرکاتو وب»  گزارش داد باشگاه یوونتوس دست‌بردار تلاش برای جذب پل پوگبا از منچستریونایتد نیست و در همین راستا در نظر دارد در تابستان پیش‌رو با رئال رقابت کند. طبق این گزارش باشگاه یوونتوس تابستان گذشته هم در فکر به خدمت گرفتن این هافبک فرانسوی بود و سه بار هم پیشنهادش برای جذب این ستاره رد شد.

در سوی دیگر رئال هم به دنبال به خدمت گرفتن پوگبا ۲۶ ساله است هافبکی که تا آخر ماه ژوئن ۲۰۲۱ با باشگاه منچستریونایتد قرار دارد. زین‌الدین زیدان اخیراً پس از ابراز تمایل پوگبا به مسابقه زیرنظر زیزو از علاقه‌اش به وی سخن بیان کرد و او را بازیکنی فوق‌العاده خطاب کرد.

اولگنار سولسشایر هم تمایل زیادی به حفظ پل پوگبا دارد و معتقد است برای بازگرداندن منچستریونایتد به روزهای اوج باید او و چند ستاره دیگر در اولدترافورد بمانند. گفته می‌شود این هافبک فرانسوی برای تمدید قراردادش با من‌یونایتد درخواست دستمزد ۵۰۰ هزار پوند در هفته دارد.

پوگبا که بین سال‌‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ عضو یوونتوس بود پس از جدایی از این تیم ایتالیایی به منچستریونایتد بازگشت و تا کنون در ۱۲۷ مسابقه ۲۹ گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *