آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| گواردیولا: مطمئن نیستم که نیمار در همان سطح قبلی‌اش …

در حالی که گمانه‌زنی‌های متعددی درباره بازگشت نیمار به بارسلونا شنیده می‌شود پپ گواردیولا می‌گوید مطمئن نیست که این اتفاق به سود بارسلونا تمام خواهد شد یا نه.

نیمار ۲۸ ساله دو سال پیش در اوج بارسلونا را برای خارج شدن از زیر سایه لیونل مسی ترک کرد اما او خیلی زود از تصمیمش پشیمان شده و قصد بازگشت دارد. با این حال بعید به نظر می‌رسد پاری‌سن‌ژرمنی که برای خرید او ۲۲۲ میلیون یورو پرداخت به این آسانی حاضر به فروش ستاره برزیلی خود شود. گواردیولا هم محتاطانه درباره عاقلانه بودن بازگرداندن نیمار به بارسلونا صحبت می‌کند.

سر مربی تیم فوتبال منچسترسیتی در خصوص این موضوع به روزنامه «آرا» کاتالونیا بیان کرد:« نیمار بازیکنی خارق‌العاده است اما من نمی‌دانم که آیا بازگشت او به بارسلونا به سود این تیم خواهد بود یا نه. این موضوع درست مانند بازگشت خود من به بارسلوناست. من الان همان کسی نیستم که قبلاً در بارسلونا کار می‌کرد پس نمی‌دانم که آیا نیمار هم همان نیماری است که قبلاً در بارسلونا بازی می‌کرد یا نه؛ با این حال او ستاره بزرگی است و هیچکس در این باره شک ندارد.  

گواردیولا با اشاره به اتفاقاتی که در چند فصل اخیر برای بارسلونا رخ داده و ناکامی‌ ۴ ساله این تیم برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا گفت: به نظر من بارسلونا شاگردان خوبی دارد. این تیم همیشه شاگردان خوبی داشته است. من اخیراً گفتم که من در دوران مربیگری‌ام دو حریف داشته‌ام که از سایرین سرسخت‌تر بوده‌اند. یکی از آنها لیورپول فصل گذشته بود و دیگری بارسلونای لوئیس انریکه. لیگ قهرمانان تورنمنت بسیار سختی است. نقش عمل کرد دفاعی در رقابت‌های اروپایی بسیار مهم است به همین دلیل من زمانی که در بارسلونا بودم به لیونل مسی می‌گفتم که از میانه میدان حمله کند. من نمی‌خواستم که او وارد جنگ فرسایشی شود و اینگونه می‌توانست استعدادش را در ۲۰ متر پایانی زمین به نمایش بگذارد. در بازی فصل گذشته بارسلونا مقابل لیورپول در ورزشگاه نوکمپ اما لئو مانند یک اسب می‌دوید. اگر بارسلونا لیورپول را شکست داده بود و به فینال می‌رسید قهرمان می‌شد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2043741

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *