آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| کیلینی: برای کونته در اینتر آرزوی ناکامی می‌کنم

جوجو کیلینی اعتراف کرد که از دیدن سر مربی سابقش در یوونتوس آنتونیو کونته روی نیمکت اینتر خوشحال نخواهد شد اما تأکید کرد که زور اینتر با وجود کونته باز هم به یوونتوس نخواهد رسید.

آخرین گزارش رسانه‌های ایتالیایی حاکی از آن است که کونته در هفته پیش رو رسماً به عنوان سر مربی اینتر معرفی خواهد شد کسی که سه فصل متوالی با یوونتوس قهرمان سری A شد و دوران بازیگری‌اش را هم در این تیم سپری کرده است.

کیلینی درباره پیوستن کونته به اصلی‌ترین حریف یوونتوس در کالچو به نشریه توتواسپورت بیان کرد: متنفرم از اینکه کونته را در اینتر ببینم اما زندگی همین است. من درک می‌کنم که او یک سر مربی حرفه‌ای است اما دیدنش در اینتر حس عجیبی دارد. این یک انتقاد نیست. همه می‌دانند که من چه رابطه خاصی با آنتونیو دارم. چه می‌توانم بگویم. امیدوارم اوضاعش در اینتر روبه‌راه باشد اما در اینتر نتواند هیچ چیزی ببرد. این یک واقعیت است همانطور که وقتی او سر مربی چلسی بود حامی‌اش بودم. در اینتر اما نمی‌توانم حمایتش کنم.

 

کیلنی درباره گزینه جانشینی ماسیمیلیانو آلگری در یوونتوس هم اظهار داشت: شاید باورتان نشود که من هر روز چند تا پیام درباره اینکه سر مربی بعدی یوونتوس چه کسی خواهد بود دریافت می‌کنم اما واقعیت این است که من هم چیزی بیشتر از شما ان نمی‌دانم. با این حال خونسردم و مطمنم که یک سر مربی خوب خواهد آمد. به نظرم ماسیمیلیانو الگری به موقع می‌رود. او کاری در این تیم انجام داد که شاید دیگر تکرار نشود. به همین دلیل من تعجب نخواهم کرد اگر او چند سال دیگر دوباره به یوونتوس برگردد. علاقه‌ای که میان آلگری و یوونتوس و بالعکس وجود دارد باعث می‌شود که گذر آنها به شیوه‌ای مسالمت‌‌آمیز دوباره به یکدیگر بیفتد.

کیلینی درباره عمل کرد کریستیانو کریستیانو رونالدو در اولین فصل حضورش در یوونتوس و حذف بانوی پیر از لیگ قهرمانان توسط آژاکس هم اظهار داشت: کریستیانو رونالدو بازیکنی منضبط و پرقدرت است. خیلی مهم بود که خلاء جیجی بوفون را پر کنیم. کریبستیانو با تعهدش به کار برای همه یک الگو بود. او به زندگی در تورین هم به خوبی عادت کرده است. من در مسابقه مقابل آژاکس نبودم اما کاملاً مشخص بود که ما برای آن مسابقه شاگردان زیادی نداشتیم. این فصل ما نتوانستیم روی شاگردان تأثیرگذاری مانند سامی خدیرا و داگلاس کاستا حساب کنیم. من ممطئنم که با داشتن رونالدویی در اوج نه مانند آنچه در آمستردام دیدیم که آنجا حتی داگلاس کاستا هم آماده بود ما صعود می‌کردیم. من حاضرم ۱۰۰ بار دیگر آن مسابقه را انجام دهیم.

مدافع میانی یوونتوس ماه آگوست امسال ۳۵ ساله می‌شود و به آخر دوران بازیگری‌اش نزدیک. او در این باره هم تأکید کرد: طبیعی است که به این موضوع فکر کنم. در ماه آگوست من ۳۵ ساله می‌شوم و می‌خواهم یکی دو سال دیگر مسابقه کنم اما بیشتر از آن دیگر غیرممکن است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *