آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| کیا جورابچیان: به بارسلونا اجازه نمی‌دهم درباره کوتی…

به نقل از نشریه مارکای اسپانیا با تداوم شایعات درباره آینده کوتینیو و برخی گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال قرار گرفتن او در پروسه معاوضه با نیمار مدیربرنامه‌های ستاره سابق لیورپول از ناراحتی خود از رویکر آبی‌و‌اناری‌ها درباره آینده این هافبک برزیلی سخن اظهار کرد.

برخی منابع طی یکی دو هفته اخیر اخباری منتشر کرده‌اند مبنی بر اینکه احتمال دارد باشگاه بارسلونا کوتینیو را به پاری‌سن‌ژرمن بدهد تا بتواند ستاره برزیلی این باشگاه نیمار را به نوکمپ برگرداند.

کیا جواربچیان مدیربرنامه‌های کوتینیو در این باره به رادیو مونت‌کارلو اسپورت اظهار کرد: پپ سگورا (مدیر اجرایی باشگاه بارسلونا) به من اظهار کرد که این باشگاه قصد ندارد کوتینیو را بفروشد. رئیس باشگاه (خوسپ ماریا بارتومئو) هم هفته پیش در بارسلونا این موضوع را به من گفته بود. او اعلام کرد که برنامه‌ای برای فروش هیچ بازیکنی ندارد. با توجه به این مسئله ما تصمیم گرفتیم که دیگر در بازار به دنبال مشتری نباشیم و به همین دلیل هم الان کوتینیو هیچ پیشنهادی ندارد.

جورابچیان ادامه داد: در عین حال این یک واقعیت است که آندره کوری (مشاور و استعدادیاب باشگاه بارسلونا در برزیل) به شیوه‌ای متفاوت از بارسلونا کار می‌کند و او دارد فشار می‌آورد که کوتینیو در فرآیند انتقال نیمار از پاری‌سن‌ژرمن قرار بگیرد. من تا الان سکوت کرده‌ام اما اجازه نمی‌دهم که بارسلونا درباره بازیکنم دروغ بگوید. آنها باید حقیقت را بگویند و اگر می‌خواهند کوتینیو از این باشگاه برود باید آن را علناً اعلام کنند. بعد از آن ما هم تصمیم می‌گیریم که کجا برای کوتینیو بهترین مقصد خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2053574

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *