آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| کسیه و باکایوکو از اتهام تمسخر پیراهن آچربی تبرئه شدند/ جریمه گروهی شاگردان میلان و لاتزیو

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا از مجازات تیموئه باکایوکو و فرانک کسیه به خاطر گرفتن ژست‌های عجیب با پیراهن فرانچسکو آچربی ستاره لاتزیو در آخر مصاف شنبه شب دو تیم در ورزشگاه سن‌سیرو خودداری کرد.

در آخر این بازی که با درگیری‌های فیزیکی هم میان شاگردان دو تیم همراه بود باکایوکو پس از معاوضه پیراهنش با آچربی در کنار هم‌تیمی‌‌اش فرانک کسیه ژست‌های ظاهراً تمسخر‌‌آخیر با پیراهن ستاره حریف گرفت که او را ناراحت کرد. اگرچه هر دو ستاره و نیز جنارو گتوسو سر مربی میلان بابت این رفتار از آچربی عذرخواهی کردند اما باز هم گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر احتمال مجازات آنها شنیده می شد.

امروز (سه‌شنبه) اما اعلام شد که این دو ستاره به خاطر این حرکت‌شان جریمه نخواهد شد. کسیه یکی از ۶ بازیکنی که در درگیری آخر بازی نقش داشت اما به خاطر این اتفاق ۱۰ هزار یورو جریمه شد. آندره‌آ برتالوچی متئو موساکیو لوئیز فلیپه و پاتریچ هم دیگر شاگردان میلان هستند شامل این جریمه شده‌اند.

در همین حال لوکاس لیوا هافبک برزیلی تیم فوتبال لاتزیو هم با وجود تکذیب خبر توهین وی به مدیر رسانه‌‌ای معلول تیم فوتبال میلان ۱۰ هزار یورو جریمه شده است. گفته می‌شود که او در آخر بازی حین رفتن به سمت رختکن تیم با کارمن باشگاه میلان درگیری لفظی پیدا کرده است هرچند او این موضوع را قویاً تکذیب کرد. او در توئیتر نوشت: «مایلم در خصوص اتهاماتی که اخیراً به من درباره اتفاقات پس از بازی مقابل میلان نسبت داده شده است شفاف‌‌سازی کنم و بگویم که آنها کاملاً‌ کذب هستند. چنین حرکاتی در رفتار حرفه‌ای من جایی ندارند و من در ۱۰ سال دوران بازیگری‌ام هرگز به کسی بی‌احترامی نکرده‌ام. در فوتبال یک ستاره خشمگین ممکن است بر اثر تنش بازی خیلی چیزها بگوید اما من همیشه برای خودم حد و حدودی تعیین کرده‌ام که از آنها فراتر نمی‌روم.»

باشگاه میلان نیز به خاطر آنکه یکی از هوادارانش به سمت سیمونه اینزاگی سر مربی لاتزیو آب دهن پرتاب کرد ۱۰ هزار یورو جریمه شده است. خود سیمئونه نیز به خاطر توهین کردن به جانلوکا روکی داور بازی پس از اخراج شدن و فرستاده شدنش به سکوها توسط او ۱۰ هزار یورو جریمه نقدی شده است.

در نهایت ایگلی تاره مدیر ورزشی باشگاه لاتزیو نیز به خاطر گفتن این جمله که او و همکارانش می‌دانستند اتفاقات جنجالی بازی‌شان مقابل میلان رخ می‌دهد تا آخر ماه آوریل (دو هفته دیگر) از همراهی تیمش محروم شد.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *