آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| پیرس: پوگبا بهتر است در منچستریونایتد بماند/ شاید مق…

روبرت پیرس در اظهار کرد‌وگو با نشریه «میرر» انگلیس در خصوص وضعیت مبهم آینده حرفه‌ای هافبک فرانسوی شیاطین سرخ و علاقه‌مندی باشگاه رئال نسبت به جذب وی اظهار کرد: به نظر من پوگبا ستاره فوق‌العاده‌ای است اما فصل گذشته اوضاع به خوبی برای او پیش نرفت.

وی گفت: خیلی از مردم در مورد انتقال پوگبا صحبت می‌کنند چون منچستریونایتد پول زیادی برای جذب وی خرج کرد بنابرین همین موضوع کار را برای وی دشوار کرد به خصوص در اوایل بازگشتش به منچستریونایتد. به اعتقاد من اما مهمترین چیز برای پل این است که در منچستریونایتد به کارش ادامه دهد. من‌یوناتید یکی از بهترین و بزرگترین باشگاه‌های جهان است و پوگبا هم کاری ناتمامی در این باشگاه دارد.

هافبک پیشین باشگاه ملی فوتبال فرانسه و آرسنال در تکمیل صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: دلیل اینکه منچستریونایتد چنین رقمی ( ۱۰۵ میلیون یورو/ ۸۹ میلیون پوند) را صرف به خدمت گرفتن پوگبا کرد به این خاطر بود که آنها به پل اعتقاد زیادی داشتند چون او می‌تواند رهبری واقعی برای منچستریونایتد باشد. وقتی باشگاهی چنین پولی را برای شما پرداخت می‌کند این نشان از اعتقادی است که به شما دارد.  

پیرس تصریح کرد: این موضوعی است که باید به آن توجه داشت و می‌دانم که پل ستاره بسیار باهوشی است. باشگاه منچستریونایتد سرمایه‌گذاری عظیمی روی پوگبا انجام داده از این‌رو بر این باورم که خیلی مهم است که او در منچستریونایتد بماند و کارهایی که ازعهده‌اش ساخته است را به معرض نمایش بگذارد.

وی در اخر خاطرنشان کرد: می‌دانم که زیدان و باشگاه رئال پوگبا را می‌خواهند و شاید برای پل مقاومت در برابر چنین پیشنهادی دشوار باشد. منچستریونایتد فصل آینده در لیگ اروپا مسابقه خواهد کرد و هر بازیکنی می‌خواهد که در لیگ قهرمانان اروپا مسابقه کند. شاید پل بخواهد که با رئال فاتح لیگ قهرمانان شود اما به نظرم او بهتر است که در لیگ برتر انگلیس مسابقه کند.  

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2033313

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *