آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| پپه رینا: می‌خواهم سر مربی شوم و پیشنهاد رئال و بارسلونا را هم رد نمی‌کنم

شبکه رادیویی کادناسر اسپانیا با پپه رینا دروازه‌بان اسپانیایی تیم فوتبال میلان اظهار کرد‌و‌گویی انجام داده است دروازه‌بانی که این روزها زیر سایه همتای جوان ایتالیایی‌اش جان‌لوئیجی دوناروما قرار دارد و بعید به نظر می‌رسد که شانسی برای رسیدن به ترکیب اصلی روسونری داشته باشد.

رینا که مسابقه در تیم‌های لیگ‌های مختلفی از بارسلونا گرفته تا لیورپول ناپولی و بایرن مونیخ را تجربه کرده است در پاسخ به این سؤال که بهترین مقطع دوران بازیگری‌اش در کدام یک از آن تیم‌ها رقم خورد اظهار کرد: بهترین بخش از دوران بازیگری من در انگلیس و در لیورپول بود. آنجا من بهترین عملکردم را داشتم.

رینا درباره سرنوشت شوم خولن لوپتگی سر مربی سابق تیم ملی اسپانیا و رئال که قبل از جام جهانی به خاطر عقد قرارداد با رئال اخراج شد و ۱۰ هفته پس از شروع فصل جاری هم از مربیگری کهکشانی‌ها برکنار شد اظهار داشت: آینده یک سر مربی در گروی نتایجی است که می‌گیرد و وقتی که تیم نتیجه نگیرد ساده‌ترین راه اخراج سر مربی است. تصمیمی که درباره اخراج لوپتگی از تیم ملی توسط فدراسیون اتخاذ شد تصمیم قابل احترام بود که ما در آن دخالت نمی‌کنیم. وضعیت هر سر مربی به نتایجی که می‌گیرد بستگی دارد.

سنگربان میلان درباره حذف شوکه کننده تیم ملی اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ توسط روسیه در مرحله یک هشتم نهایی هم تأکید کرد: برای من اتفاقی که در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل رخ داد (حذف اسپانیا در مرحله گروهی) بدتر از اتفاقی بود که در روسیه رخ افتاد.

رینا درباره برنامه‌هایش برای آینده هم عنوان کرد: هدف من برای آینده کاملاً روشن است و می‌خواهم سر مربی شوم. من قصد دارم بعد از این سه سال که می‌خواهم از فوتبالم لذت ببرم خودم را برای مربیگری آماده کنم.

رینا راجع به بارسلونا و رئال هم اظهار کرد: من همیشه قدردان باشگاه بارسلونا خواهم بود چون این باشگاه بود که شخصیت حرفه‌ای و انسانی مرا ساخت. اگر پیشنهاد مربیگری در رئال داشته باشم؟ من به هیچ تیمی نه نمی‌گویم. امیدوارم که این باشگاه هم به من پیشنهاد مربیگری بدهد اما فعلاً باید آماده این کار شوم. هدف من مربیگری است و به هیچ تیمی نه نخواهم اظهار کرد. نه از رفتن به بارسلونا امتناع خواهم کرد نه از رفتن به رئال.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *