آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| پاسخ قاطع باشگاه اتلتیکومادرید به بارتومئو: بارسلونا…

کمتر از ۲۴ ساعت پس از نشست خبری خوسپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا که در بخشی از آن وی خبر ملاقات نمایندگان دو باشگاه بارسلونا و اتلتیکومادرید برای انتقال آنتوان گریزمان به نوکمپ را تأیید کرد باشگاه مادریدی بیانیه‌ای رسمی منتشر کرده و در آن مهاجم خود را به اردوی پیش فصل روخی بلانکو فراخواند.

در این بیانیه که بارسایی‌ها را بی‌احترامی به اتلتیکو مادرید و هوادارانش متهم کرده آمده است: در تاریخ ۱۴ می (۲۴ اردیبهشت) آنتوان گریزمان در جلسه‌ای که با میگل آنخل خیل مارین (مدیر اجرایی) دیه‌گو سیمئونه (سر مربی) و آندره‌آ برتا و آندره‌آ برتا (مدیر فوتبال باشگاه اتلتیکومادرید) داشت تصمیم خود برای جدایی از این باشگاه در اخر فصل گذشته را اعلام کرد. در آن جلسه‌ای که در آن تاریخ برگزار شد باشگاه اتلتیکومادرید مطلع شد که باشگاه بارسلونا و گریزمان در ماه مارس سال جاری به توافق رسیده بودند اتفاقی که چند روز پیش از مسابقه برگشت ما مقابل یوونتوس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رخ داد. از این رو مشخص شد که دو طرف از اواسط ماه فوریه در مورد شرایط همکاری‌شان با یکدیگر توافق کرده بودند.

در ادامه این بیانیه آمده است: در خصوص اظهارات اخیر بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا نیز باید اعلام کنیم که این موضوع صحت دارد که روز گذشته به درخواست باشگاه بارسلونا جلسه‌ای میان میگل آنخل خیل مارین و اسکار گرائو (مدیر اجرایی باشگاه فوتبال بارسلونا) برگزار شد که در آن آقای گرائو تمایل باشگاه بارسلونا برای پرداخت رقم بند فسخ قرارداد آنتوان گریزمان که از ۲۰۰ به ۱۲۰ میلیون یورو کاهش یافته را اعلام و درخواست کرد که بخشی از این رقم در نوبتی دیگر پرداخت شود. مشخصاً پاسخ باشگا اتلتیکومادرید منفی بود و این تصمیم با آگاهی از این موضوع اتخاذ شد که باشگاه بارسلونا و گریزمان به اتلتیکومادرید و تمام هواداران آن بی‌احترامی کرده‌‌اند. در نتیجه امروز باشگاه اتلتیکومادرید از ستاره خود برادرش که مدیربرنامه‌های و وکیل اوست درخواست می‌کند که آنتوان گریزمان به تعهداتی که مطابق قراردادش با باشگاه ما دارد عمل کند و دوشنبه هفته آینده برای شروع اردوی پیش فصل در کنار دیگر هم‌تیمی‌هایش در زمین تمرینی باشگاه حضور یافته و خودش را به کادر فنی معرفی کند.

باشگاه اتلتیکومادرید در اخر بیانیه خود آورده است: باشگاه اتلتیکومادرید مایل است مراتب نارضایتی عمیق خود از رفتار دو طرف به خصوص باشگاه بارسلونا برای وسوسه کردن ستاره جهت نقض تعهدات قراردادی‌اش با اتلتیکومادرید در اواسط فصل – آن هم نه تنها زمانی که نه فقط با یوونتوس در لیگ قهرمانان بلکه در لالیگا هم باید با بارسلونا مصاف داشت – اعلام کند. ما این رفتار را تخطی از قانون مذاکره با شاگردان در مقاطع زمانی ممنوعه تخلفی که تمامیت رقابت‌های ورزشی را زیر سؤال می‌برد و ضرری سنگین برای باشگاه خود و هواداران‌مان قلمداد می‌کنیم.

با بیانیه‌ای که باشگاه اتلتیکومادرید برای محکوم کردن شیوه تلاش بارسلونا جهت خرید گریزمان منتشر کرده امکان دارد که کاتالان‌ها پس از ناکامی در خرید نیمار از جذب دیگر مهاجم مورد نظرشان هم باز مانند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2047930

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *