آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| واکنش فیفا به مرگ امیلیانو سالا

فیفا همدردی خود را با خانواده‌ها و دوستان کسانی که در سقوط جت شخصی امیلیانو سالا جان خود را از دست دادند ابراز  و اعلام کرد جامعه جهانی فوتبال به شدت تحت تاثیر این حادثه تلخ قرار گرفته است.

در بیانیه منتشره فیفا آمده است: «فیفا و تمام جامعه جهانی فوتبال از مرگ امیلیانو سالا غمگین هستند. فیفا و رئیسش جانی اینفانتینو می‌خواهد همدردی و ناراحتی خود را به خانواده و دوستان این ستاره ابراز کند. همچنین افکارمان همراه خانواده داوید ایبوستون خلبان پرواز هستند.»

مهاجم آرژانتینی که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی از تیم نانت فرانسه به کاردیف پیوسته بود در مسیر انتقال به ولز برای مسابقه در تیم جدید خود بود که هواپیمای حامل او بر فراز کانال مانش از صفحه رادار محو شد و جستجوی‌های دو سه روزه اولیه برای یافتن او ثمری نداشت. بعد از دو روز از زمان پیدا شدن لاشه هواپیمای مفقود شده‌ای که قرار بود امیلیانو سالا ستاره سابق تیم فوتبال نانت را به کاردیف ولز ببرد جسدی که در این هواپیمای در عمق ۶۷ متری آب‌های کانال مانش پیدا شده بود تعیین هویت شد. طبق اعلام پلیس منطقه دورست در جنوب غربی انگلیس جسد یافت شده متعلق به سالای ۲۸ ساله است که دو هفته پیش قرار بود به ولز برود تا انتقال ۱۵ میلیون پوندی‌اش به این تیم لیگ برتری را نهایی کند.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *