آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| واکنش جالب رئیس اتلتیکومادرید به شایعه پیوستن گریزما…

در پی انتشار برخی گزارش‌ها در روز جمعه مبنی بر ابراز تمایل آنتوان گریزمان برای پیوستن به بارسلونا در صورت دریافت پیشنهادی جدید از این تیم رئیس باشگاه اتلتیکومادرید به هواداران این تیم اطمینان خاطر دارد که این خبر صحت ندارد.

انریکه سرسو در واکنش به ادعای خبری که دو روز پیش توسط مجری برنامه تلویزیونی «خوگونس» اسپانیا مبنی بر اینکه یکی از نزدیکان گریزمان به بارسلونا خبر داده این مهاجم فرانسوی مایل است به آنها ملحق شود برای چندمین بار تأکید کرد که این اتفاق رخ نخواهد داد. بارسلونا سال گذشته نیز تمایل داشت مهاجم تیم ملی فرانسه را جذب کند و او هم با وجود وسوسه شدن برای پیوستن به آبی‌و‌اناری‌ها در مادرید ماند هر چند که با این تصمیم خودش را از بردن جام در فصل جاری محروم کرد. به همین دلیل شایعاتی منتشر شد حاکی از پشیمانی مهاجم سابق سوسیه‌داد از رد کردن پیشنهاد بارسلونا.

سرسو که روز قبل از مسابقه گفته بود ۲ هزار درصد مطمئن است گریزمان در اتلتیکو می‌‌ماند پس از باخت ۲ بر صفر تیمش مقابل بارسلونا بیان کرد: امروز من می‌گویم که گریزمان به احتمال ۳ هزار درصد در اتلتیکومادرید می‌ماند. اما چند دفعه باید این را به شما بگویم؟ اگر می‌خواهید شماره تلفنم را به شما می‌دهم تا هر ۵ دقیقه به من زنگ بزنید و بپرسید دقیقاً دارد چه اتفاقی برای گریزمان رخ می‌دهد. گریزمان ستاره اتلتیکومادرید است. مفهوم شد؟

تمایل خبرنگاران اسپانیایی به پرسیدن سؤالات تکراری درباره آینده گریزمان در حالی است که خود او نیز ماه گذشته گفته بود که از شنیدن شایعه تکراری پیوستنش به بارسلونا خسته شده است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *