آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| واکنش تند باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به خبر «اکیپ» در مورد …

به نقل از نشریه سان باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با انتشار بیانیه‌ای قویاً این خبر را که قهرمان فصل گذشته فرانسه برای فرار از پیامدهای نقض قانون مسابقه جوانمردانه مالی نیمار یا کیلیان امباپه را خواهد فروخت تکذیب کرد.

این خبر را روز گذشته (جمعه) نشریه اکیپ فرانسه منتشر کرد و حالا باشگاه پاریسی این نشریه را به تلاش برای بدنامی PSG‌ متهم کرده است.

 

در بیانیه باشگاه پاری‌سن‌ژرمن آمده است: در گزارشی که اکیپ جمعه شب در سایت خود منتشر کرد این نشریه مدعی شده که PSG آماده است کیلیان امباپه یا نیمار را برای فرار از مجازات تخظی از قانون مسابقه جوانمردانه مالی بفروشد. باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نه تنها ادعای اکیپ را قویاً و کاملاً تکذیب کرده و آن را نادرست مسخره و منتج به ایجاد یک جو ملتهب میان باشگاه و این رسانه می‌داند بلکه یک بار دیگر نسبت به صداقت عقلانی و نیات خط ویراستاری این نشریه در قبال باشگاه پاری‌سن‌ژرمن دچار تردید شده است.

در ادامه این بیانیه می‌خوانید: باشگاه پاری‌سن‌ژرمن از جامعه هواداران شرکا و پیشکسوتانش درخواست می‌کند که بیش از همیشه حمایت خود را نسبت به پیراهن آبی و قرمز این تیم بازیکنانش و جاه‌طلبی‌هایی که همیشه مایه غرور باشگاه بوده است ابراز کنند. حمایت گسترده هواداران ما در شبکه‌های اجتماعی باعث شکوفا شدن استعداد و استفاده حداکثری نیمار کاوانی امباپه و دیگر شاگردان‌مان از پتانسیل‌شان می‌شود. در مواجهه با اطلاعات نادرست تنظیم شده توسط اکیپ و تلاش‌های بی‌آخر این نشریه برای خدشه وارد کردن به وجهه باشگاه پاری‌سن‌ژرمن محبوب‌ترین و موفق‌ترین باشگاه فرانسه بار دیگر بر موضع خود برای پیشبرد اهدافش تأکید می‌کند و از این پس تنها با آنهایی تعامل خواهد داشت که نیات خیرخواهانه داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *