آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| نیمار کوپا آمه‌ریکا را از دست داد

شبکه beIN Sports اعلام کرد که نیمار به دلیل مصدومیتش در مسابقه دوستانه بامداد امروز (پنجشنبه) مقابل قطر شانس مسابقه در جام ملت‌های آمریکای جنوبی را از دست داد.

نیمار در دقیقه ۲۱ مسابقه سلسائو مقابل قهرمان آسیا از ناحیه قوزک پا مصدوم (قوزک پای او پیچید) و مجبور به ترک میدان شد. شیوه خارج شدن نیمار از زمین مسابقه که با کمک پزشکان تیم صورت گرفت و اشک‌های او روی نیمکت حکایت از جدی بودن مصدومیت وی داشت و اینکه او در بهترین حالت حداقل یکی دو مسابقه اول تیم ملی برزیل در کوپا آمه‌ریکایی که برزیلی‌ها خودشان از هشت روز دیگر میزبان آن هستند را از دست خواهد داد.

اما گویا مصدومیت نیمار شدیدتر از آن است که به وی اجازه حضور حتی در یک مسابقه از این تورنمنت یک ماهه را بدهد و به این ترتیب این مهاجم ۲۷ ساله به دلیل پارگی رباط قوزک پای راست برای مدتی خانه‌نشین خواهد بود.

 

این در حالی است که نیمار به تازگی دوران ریکاوری مصدومیت زانویش – مصدومیتی که او را از اواسط فصل خانه‌نشین کرده بود – را به اخر رسانده است.

تیم ملی برزیل کار خود در جام ملت‌‌های آمریکای جنوبی را از هشت روز دیگر با حضور در مسابقه افتتاحیه این رقابت‌ها مقابل بولیوی آغاز می‌کند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *