آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| نزاع اتلتیکومادرید و گریزمان بالا گرفت/ جریمه حداکثر…

به نقل از ESPN باشگاه اتلتیکومادرید فرآیند رسیدگی به تخلفات مهاجم فرانسوی خود آنتوان گریزمان را به خاطر نقض مفاد مندرج در قرارداد میان دو طرف آغاز کرده است.

گریزمان در اخر فصل گذشته اعلام کرد فصل بعد در اتلتیکو بازی نخواهد کرد و مشتری اصلی او بارسلوناست اما این اواخر رابطه میان دو باشگاه به خاطر شیوه ارتباط برقرار کردن طرف کاتالان با مهاجم فرانسوی که آغاز آن اواسط فصل گذشته و خلاف مقررات بود تیره و تار شده و کار انتقال او به نوکمپ گره خورده است.

طبق اعلام باشگاه اتلتیکومادرید گریزمان می‌بایست روز یکشنبه هفته جاری در تمرینات شرکت می‌کرد اما ظاهراً او از این کار خودداری کرده است و به همین دلیل باشگاه می‌خواهد او را مجازات کند.

اختلاف فعلی دو باشگاه اتلتیکومادرید و بارسلونا در مورد فروش گریزمان پرداخت اقساطی ۱۲۰ میلیون یوروی فسخ قرارداد مهاجم سابق رئال سوسیه‌داد است که طرف مادرید به آن رضایت نمی‌دهد.

اتلتیکومادرید با انتشار بیانیه‌ای در روز شنبه به صورت رسمی گریزمان را ملزم کرد که در تمرینات روز یکشنبه این باشگاه شرکت کند اما این بازیکن ۲۸ ساله حاضر به انجام این کار نشده است و با این تصمیم خود خشم مقامات باشگاه را برانگیخته است. به همین دلیل گفته می‌شود که اتلتیکومادرید قصد دارد او را با حداکثر مبلغی که در قرارداد طرفین تعیین شده جریمه کند و این رقم به ۲۰۰ هزار یورو می‌رسد.

این در حالیست که طبق قوانین فیفا شاگردان در اخر فصل از زمانی که آخرین بازی‌شان را چه در رده باشگاه چه در رده ملی انجام می‌دهند ۳۰ روز فرصت استراحت دارند و به این ترتیب گریزمانی که آخرین بازی خود را ۱۱ ژوئن برای باشگاه ملی فرانسه انجام داده تا روز ۱۱ جولای یعنی دو روز دیگر فرصت استراحت دارد.

در همین حال منابع نزدیک به بارسلونا به ESPN اعلام کرده‌اند که پروسه انتقال گریزمان قطعاً در هفته جاری به اخر می‌رسد و این در شرایطی است که منابع نزدیک به باشگاه اتلتیکومادرید گفته‌اند که این باشگاه به هیچ عنوان حاضر نیست در حضور شیوه پرداخت غرامت فسخ قرارداد گریزمان با بارسا وارد مذاکره شوند و تمام این مبلغ را به صورت نقدی و یکجا می‌خواهند.

بی‌میلی اتلتیکومادرید برای مذاکره با بارسلونا در شرایطی است که این باشگاه از هم اکنون پیراهن شماره ۷ مهاجم فرانسوی را به بازیکن ۱۲۶ میلیون یورویی جدید باشگاه ژوائو فلیکس داده‌اند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2050002

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *