آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| نایب رئیس باشگاه بارسلونا تمایل نیمار به بازگشت به ن…

به نقل از نشریه مارکا جوردی کاردونر نایب رئیس باشگاه بارسلونا اخبار حاکی از تمایل نیمار مهاجم برزیلی پاری‌سن‌ژرمن برای بازگشت به نوکمپ را تأیید و در عین حال تأکید کرد که او هیچ مذاکره‌ای میان دو باشگاه صورت نگرفته است.

کاردونر درباره نیماری که تابستان سال ۲۰۱۷ با قراردادی ۲۲۲ میلیون یورویی به‌عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ راهی پاری‌سن ‌ژرمن شد به خبرنگاران بیان کرد: الان وقت صحبت درباره شاگردان جدید نیست. ما درگیر پروسه فروش هستیم. این پروسه‌ای است که در روز سی‌ام ماه ژوئن به آخر می‌رسد. نکته درست این است که بگوییم نیمار می‌‌خواهد به بارسلونا برگردد اما من با اینکه می‌گویند بارسلونا نگران قرارداد با نیمار است موافق نیستم. چنین مسئله‌ای مطرح نیست.

 

نایب رئیس باشگاه بارسلونا افزود: درباره جدایی او از بارسلونا مسائل زیادی وجود داشت که من آنها را دوست نداشتم. ادعاهایی مطرح شده است مبنی بر اینکه ما نیمار را خریده‌ایم اما ما هنوز با هیچ‌کس قرارداد نبسته‌ایم. ما با او تماسی نداشته‌ایم. نه تنها او بلکه خیلی‌های دیگر دوست دارند برای بارسلونا بازی کنند. اینکه نیمار می‌خواهد برگردد مرا متعجب نمی‌کند. این اتفاق قبلاً هم در مورد شاگردان دیگری که از بارسلونا رفته بودند مانند سسک فابرگاس و جرارد پیکه رخ داده بود.

وی خاطر نشان کرد: نیمار بازیکن بزرگی است اما شیوه‌ای که او از بارسلونا جدا شد به گونه‌ای بود که باید دید آیا می‌توان وی را برگرداند یا خیر.

کاردونر در مورد حضور گریزمان در بارسلونا نیز اظهار داشت: گریزمان؟ من می‌دانم که هر بازیکنی دوست دارد به بارسلونا بیاید جایی که بهترین بازیکن تاریخ حضور داشته‌اند. تمام شاگردان می‌توانند مشتاق پیوستن به بارسلونا باشند اما ما باید مراقب دخل و خرج‌مان هم باشیم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2042149

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *