آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| میلینکوویچ ساویچ لاتزیو را ترک نمی‌کند

سرگئی میلینکوویچ ساویچ با مسابقه‌های درخشانی که در تیم فوتبال لاتزیو انجام داده نظر تیم‌های بزرگ اروپایی از جمله رئال منچستریونایتد و یوونتوس را به خود جلب کرده است. تیم‌های میلان و اینتر هم وضعیت این بازیکن صربستانی را زیرنظر دارند.

ماتیا کژمان مدیر برنامه‌های هافبک ۲۳ ساله آبی‌پوشان رم با اشاره به اینکه میلینکوویچ ساویچ در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی جاری جایی نخواهد رفت اظهار کرد: سرگئی واقعاً از بودن در لاتزیو خوشحال است. او با ماندنش در لاتزیو با وجود داشتن پیشنهادهای زیاد نشان داد که چقدر عاشق این باشگاه و هوادرانش است.

وی همچنین در مورد فرم و شکل میلینکوویچ ساویچ اظهار داشت: تمامی شاگردان جوان فراز و نشیب‌هایی دارند. سرگئی هم شروع سختی در این فصل داشت اما مسابقه به مسابقه بهتر شد و ماه گذشته بود که به سطح معمول مسابقه خود بازگشت. برخی بعضی اوقات اوقات فراموش می‌کنند که میلینکوویچ ساویچ مهاجم نیست. وظیفه او گلزنی نیست و در جریان مسابقه کارهای زیادی برای لاتزیو انجام می‌دهد.

کژمان در اخر خاطرنشان کرد: سرگئی قصد ترک لاتزیو در ماه ژانویه را ندارد و این صد درصد است. درست نیست که هر بار در مورد احتمال جدایی وی از لاتزیو صحبت کنیم. میلینکوویچ ساویچ قرارداد طولانی‌مدتی با باشگاه لاتزیو دارد و از بودن در این تیم خوشحال است. فراتر از آن سرگئی در این ماه فروشی نیست. با تمام احترام به باشگاه‌های دیگر باید بگویم لاتزیو باشگاه بزرگی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *