آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| میلان به همکاری‌اش با ایگواین اخر می‌دهد؟

نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» ایتالیا گزارش داد باشگاه میلان تصمیم گرفته که قرارداد گونسالو ایگواین را در اخر فصل جاری رسمی نکند. با وجود اینکه این مهاجم آرژانتینی در ۱۴ مسابقه از رقابت‌های فصل جاری سری A ایتالیا ۷ گل برای روسونری به ثمر رسانده است مدیران باشگاه میلان بر این باور هستند که ایگواین می‌توانسته عملکردی بهتر از این داشته باشد به همین خاطر تمایلی به فعال کردن بند خرید او را در تابستان آینده ندارد.

ایگواین تابستان اخیر پس از دو فصل حضور در یوونتوس و ثبت ۵۵ گل‌زده در ۱۰۵ مسابقه از رقابت‌های مختلف با پیراهن بانوی پیر در این تابستان در فرایند معاوضه با لئوناردو بونوچی به طور قرضی به میلان پیوست. میلان برای یک فصل قرضی ۱۸ میلیون یورو برای این مهاجم ۳۰ ساله پرداخت و بندی در قرارداد وی هست که در صورت تمایل میلان این قرارداد در فصل بعد می‌تواند با پرداخت ۳۶ میلیون یوور در دو قسط شکلی رسمی به خود بگیرد.

گونسالو ایگواین که سابقه هفت فصل حضور در رئال را دارد در زمانی که در ناپولی بود آمار خوبی از خود بر جای گذاشت و در ۱۴۹ مسابقه ۹۱ گل برای آبی‌پوشان ناپل به ثمر رساند برای همین ممکن است مائوریتزیو ساری سر مربی کنونی چلسی که تجربه خوبی از کار با ایگواین در ناپولی داشت نسبت به جذب او اقدام کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *