آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| میلان با پیروزی پرگل در آستانه صعود قرار گرفت/ قطعی شدن سرگروهی آرسنال در شب تساوی باشگاه‌های شاگردان ایرانی

هفته پنجم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا با برتری پرگل باشگاه فوتبال میلان سرگروه شدن آرسنال و تساوی باشگاه‌های بازیکنانی ایرانی آغاز شد.

 در گروه ششم میلان در زمین خودش مقابل دودلانژ نماینده لوکزامبورگ به برتری ۵ بر ۲ رسید و حالا تنها به یک امتیاز در مسابقه روز پایانی مقابل المپیاکوس نیازمند است تا صعودش را قطعی کند.کوترونه در دقیقه ۲۱استلیو (ستاره حریف) در دقیقه ۶۶چالهان‌اوغلو در دقیقه ۷۰  شنل (ستاره حریف) در دقیقه ۷۸ و بورینی در دقیقه ۸۱ برای میلان و استولز در دقیقه ۳۹ و تورپل در دقیقه ۴۹ برای میهمان گل زدند.در دیگر مسابقه این گروه رئال بتیس در خانه یک بر صفر المپیاکوس را برد.در این گروه بتیس ۱۱ امتیازی صعود کرده و میلان ۱۰ امتیازی در رده دوم است.

 در گروه پنجم آرسنال در زمین ورسکلا به برتری ۳ بر صفر رسید و سرگروهی خودش را قطعی کرد.روو در دقیقه ۱۱ رمزی در دقیقه ۲۷ و ویلوک در دقیقه ۴۱ برای باشگاه لندنی گل زدند. اسپورتینگ لیسبون هم ۶ بریک در خانه قره‌باغ به برتری رسید. در این گروه آرسنال ۱۳ امتیازی به عنوان باشگاه اول و اسپورتینگ ۱۰ امتیازی به عنوان باشگاه دوم صعودشان را قطعی کردند.

 در گروه چهارم  اسپارتاک ترناوا که از دقیقه ۶۰ علی قربانیبازیکن کشورمان را در اختیار داشت در خانه اندرلشت به تساوی بدون گل رسید و دیناموزاگرب در همین گروه در غیاب صادق محرمی دیگر ستاره ایرانی در زمین فنرباغچه به تساوی صفر- صفر رسید. در این گروه پس از دینامو زاگرب ۱۳ امتیازی که دور قبل صعودش را قطعی کرده بود فنرباغچه ۸ امتیازی هم به عنوان باشگاه دوم به دور بعد راه یافت و ترناوای ۴ امتیازی حذف شد.گفتنی است اول شدن دیناموزاگرب هم در این گروه قطعی است.

 در گروه اول بایرلورکوزن مسابقه خانگی مقابل لودگورتس را با تساوی یک بریک به اخر رساندند و لارناکا ۲ بریک از سد میزبانش زوریخ گذشت. در جدول صعود لورکوزن ۱۰ و زوریخ ۹ امتیازی از قبل قطعی شده بود.

در گروه دوم روزنبرگ یک بر صفر به میهمانش سلتیک باخت و سالزبورگ با همین نتیجه از سد راسنبال گذشت. در جدول سالزبورگ ۱۵ امتیازی صعود کرده و سلتیک ۹ امتیازی برای حذف کردن راسنبال ۶ امتیازی به یک تساوی در روز آخر نیازمند است.

 در گروه سوم بوردو ۲ بر صفر از سد اسلاویاپراگ گذشت و زنیت یک بر صفر کپنهاگن را برد. در جدول  زنیت ۱۱ امتیازی صعود کرده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *