آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| مورینیو: با وضعیتی که داریم همین که صعود کردیم دستاورد بزرگی است

ژوزه مورینیو پس از باخت ۲ بر یک منچستریونایتد در خانه یوونتوس در هفته آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بر اینکه صعود تیمش به مرحله یک هشتم نهایی اهمیت دارد تأکید کرد.

منچستریونایتد با توجه به باخت یوونتوس در خانه یانگ بویز سوئیس در دیگر بازی گروه می‌توانست با کسب پیروزی مقابل والنسیا صدرنشین گروه H‌ شود تا در مرحله یک هشتم نهایی قرعه آسان‌تری داشته باشد.

مورینیو در آخر این بازی به شبکه BT Sport بیان کرد: در یک گروه دشوار ما به هدف‌مان رسیدیم. فکر نمی‌کنم که عملکردمان در این گروه فوق‌العاده بوده باشد اما آنقدر که نیاز بود برای صعود تلاش کردیم. با مشکلاتی که ما داریم با مصدومانی که داریم توانستیم به اینجا برسیم و صعود کنیم.

 

آقای خاص افزود: ما در نیمه اول بیش از اندازه منفعل بودیم. در کار با توپ مشکل نداشتیم اما آن انسجام و انگیزه لازم را نداشتیم. بعد از صحبت کردن با شاگردان بین دو نیمه من فکر می‌کردم که در نیمه دوم اوضاع بهتر می‌شود اما ما آن نیمه را با گل به خودی (فیل جونز) آغاز کردیم که والنسیا را در موقعیت بهتری برای کنترل بازی قرار داد. ما در نیمه اول به سادگی موقعیت‌های فراوانی را از دست دادیم و فشاری که لازم بود را به حریف نیاوردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *