آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| مشکل اینسینیه با ایگواین از زبان مهاجم ناپولی

لورنزو اینسینیه که این روزها شایعه جدایی‌اش از ناپولی مطرح است می‌گوید نمی‌تواند گونسالو ایگواین را ببخشد بازیکنی که بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ در ناپولی با وی همبازی بوده است. این مهاجم آرژانتینی در آخرین فصل حضورش در ناپولی ۳۶ گل در سری A به ثمر رساند و رکورد بیشترین گل‌زده در یک فصل این رقابت‌ها را از آن خود کرد و سپس راهی یوونتوس شد. گونسالو در ابتدای فصل جاری به طور قرضی راهی میلان شد و پس از ۶ ماه حضور در این تیم با قرارداد قرضی راهی چلسی شد.

اینسینیه نشریه ایتالیایی «کوریره دلو اسپورت» بیان کرد: یوونتوس انتخاب ایگواین بود و آزاد بود که چنین انتخابی کند اما ما بعد از جدایی وی از ناپولی بارها با او روبه‌رو شدیم و هیچگاه حتی برای گفتن یک سلام به رختکن ما نیامد که یک احوالپرسی ساده به حساب می‌آید. این بدین معنی است که گونسالو با ما و هم‌تیمی‌های پیشین خود مشکل دارد کسانی که به او کمک کردند تا ۳۶ گل در سری A به ثمر برساند.

این مهاجم ایتالیایی که با جدایی مارک هامشیک اکنون کاپیتان ناپولی است در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: در مقایسه با شاگردان دیگر حالا فشار بیشتری روی من است چون هواداران از شاگردان اهل ناپل در تیم ناپولی انتظارات بیشتری دارند. به هر حال من تا وقتی که در ناپولی باشم ۱۱۰ درصد توانم را به کار خواهم بست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *