آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| مجازات جدید پاری‌سن‌ژرمن برای رابیو

کینه‌توزی مالکان قطری باشگاه پاری‌سن‌ژرمن علیه آدرین رابیو به خاطر خودداری او از تمدید قراردادش وارد فصلی جدید شد. این بار باشگاه پاریسی هافبک فرانسوی خود را به دلیل پسندیدن (لایک کردن) کلیپ شادی توسط پاتریس اورا در شب حذف پاری‌سن‌ژرمن به دست منچستریونایتد از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مجازات و او را برای ۶ روز از شرکت در تمرینات تیم محروم کرده است.

این در حالیست که رابیو پیش از این هم به دلیل خودداری از تمدید قرارداد رو به اخر خود با پاریسی‌ها از سوی آنها مجازات و به تیم ذخیره‌های باشگاه تبعید شده بود.

پاتریس اورا در شب حذف پاری‌سن‌ژرمن از لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه پارک دو پرنس حضور داشت و از لحظه خوشحالی خود در آن مسابقه کلیپی منتشر کرد که به مذاق مسئولان تیم سابقش خوش نیامد و آنها را برآن داشت که از او به نهادهای مختلف شکایت کنند. رابیو هم به تلافی بی‌مهری‌هایی که در حقش شده است این کلیپ را لایک کرد که واکنش مسئولان باشگاه را درپی داشت. رادیو RMC باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با ارسال نامه‌ای به رابیو دلایل محرومیت او را برایش تشریح کرده است. در بخشی از این نامه آمده است: شما باید به وظیفه خودتان در قبال وفاداری به تیم متعهد باشید. آسیب رساندن به اتحاد و آرامش تیم قابل قبول نیست.

رابیو تقریباً تمام فصل جاری را به خاطر نزاعی که با مسئولان باشگاه در خصوص خودداری از تمدید قراردادش داشت از دست داد و اجازه مسابقه برای تیم نداشت. او اما در ماه ژوئن با اخر قراردادش و تبدیل شدن به ستاره آزاد پارک‌‌دو‌پرنس را ترک خواهد کرد و گمانه‌زنی‌هایی در خصوص احتمال پیوستن‌اش به بارسلونا صورت گرفته است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *