آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| ماسیمو کاررا: دیگر برای پیدا کردن جایگزین جان تری دیر شده است

به نقل از اسپورت اکسپرس ماسیمو کاررا در واکنش به منتفی‌شدن انتقال جان تری به تیم اسپارتاک مسکو ۲ روز پیش از بسته‌شدن پرونده نقل‌وانتقالاتی این باشگاه بیان کرد: البته ما به گزینه دیگری برای مرکز خط دفاعی نیاز داریم اما الان دیگر پیدا کردن جایگزینی برای جان تری دیر شده است. بدین‌خاطر میان شاگردان جوان و مستعد به جستجو می‌پردازیم.

سر مربی تیم فوتبال اسپارتاک مسکو افزود: جان تری را انتخاب کرده بودم زیرا مطمئن بودم ما را به خوبی تقویت می‌کند. کمک او فقط به خط دفاعی نبود و در واقع با توجه به خصوصیت‌های شخصی و ذهنیت پیروزی به تمام تیم کمک می‌کرد. به هر ترتیب نیامدن جان تری به مسکو یک تراژدی نیست و در زندگی مشکلات مهمتری وجود دارند.

ماسیمو کاررا درباره دلایل رد پیشنهاد تیم فوتبال اسپارتاک مسکو توسط جان تری می‌گوید: تصمیم او را درک می‌کنم و به انتخابش احترام می‌گذارم. جان تری می‌تواند بهتر از هر کسی دیگری شرایط خود را مورد ارزیایی قرار دهد و تصمیم بگیرد.

جان تری که جمعه گذشته با شرکت در آزمایش‌های پزشکی یک کلینیک خصوصی در رم پایتخت ایتالیا مهیای عقد قرارداد نهایی با باشگاه اسپارتاک مسکو شده بود پس از بازگشت به انگلیس قید حضور در لیگ برتر روسیه را زد.  جان تری چهارشنبه شب با انتشار پیامی ضمن قدردانی از پیشنهاد باشگاه اسپارتاک مسکو اعلام کرد حضور در لیگ برتر فوتبال روسیه تصمیم درستی برای او در شرایط فعلی نیست و پس از مشورت با خانواده‌اش تصمیم به رد این پیشنهاد گرفت. این پیام واکنش تند هواداران اسپارتاک مسکو را نیز به دنبال داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *