آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| لئوناردو: نیمار؟ هیچ پیشرفتی در مذاکرات‌مان با بارسل…

لئوناردو آرائوخو گزارش رسانه‌های اسپانیایی درباره عدم تغییر وضعیت مذاکرات دو باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و بارسلونا برای انتقال نیمار به نوکمپ را تأیید کرد.

لئوناردو در اظهار کرد‌و‌گو با رادیو مونت‌کارلو در پاسخ به اینکه آیا نیمار به بازگشت به بارسلونا نزدیک‌تر شده است اظهار داشت: آینده نیمار؟ تمام دنیا از وضعیت او مطلع هستند. با این حال هیچ پیشرفتی در روند مذاکرات صورت نگرفته است.

اخیراً نشریه پاریسین فرانسه مدعی شده است که نیمار هنوز از مصدومیتی که قبل از رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا به آن دچار شد رهایی نیافته است و به همین دلیل هم از شرکت در تمرینات پاری‌سن‌ژرمن خودداری می‌کند.

لئوناردو اما با رد این موضوع اظهار کرد: این خبرها صحت ندارند. نیمار ریکاوری‌اش را کامل کرده و مشکلاتی که داشت برطرف شده است. همه چیز خیلی ساده و روشن است. وضعیت نیمار از سوی یک باشگاه پزشکی متبحر و بهترین جراحان دنیا تحت نظر بود. مصدومیت متاتارسال او کاملاً درمان شده است و فعلاً دارد برنامه آماده‌سازی شخصی‌اش را ادامه می‌دهد. نیمار هنوز ستاره پاری‌سن‌ژرمن است و باید برای بازگشت به زمین مسابقه آماده باشد.

 

موضوع بعدی صحبت‌های لئوناردو شعارهای تند و اهانت‌آمیز هواداران پاری‌سن‌ژرمن علیه نیمار در اولین مسابقه این فصل PSG‌ در لوشامپیونه مقابل باشگاه نیم بود.

مدیرورزشی برزیلی پاریسی‌ها در این خصوص هم تأکید کرد: نیمار مرتکب اشتباهاتی شده است. من قبلاً نیمار را خیلی خوب نمی‌شناختم اما با گذر زمان رفته رفته شناختم از او بیشتر شد و راستش را بخواهید به نظر من آدم خوبی است ضمن اینکه در زمین مسابقه هم ستاره خارق‌العاده‌ای است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2076484

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *