آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| عذرخواهی دو ستاره جنجال‌آفرین میلان به خاطر درگیری روی نیمکت

در جریان بازی شب گذشته (یکشنبه) باشگاه‌های فوتبال میلان و اینتر در هفته بیست‌و‌هشتم سری A هواداران روسونری شاهد صحنه ناراحت کننده‌ای بودند. این صحنه در نیمه دوم بازی دیداری که با پیروزی ۳ بر ۲ اینتر خاتمه یافت شکل گرفت وقتی فرانک کسیه عصبانیتش از تعویض شدن را بر سر هم‌تیمی‌اش لوکاس بیگلیا – کسی که روی نیمکت با او چند جمله‌ای صحبت کرد – تخلیه کرد و اگر وساطت دیگر شاگردان میلان از جمله ایگناتزوآباته ریکاردو رودریگس و فابیو بورینی نبود با او به زد و خورد می‌پرداخت.

کسیه و بیگلیا اما خیلی زود به اشتباه‌شان پی بردند و بعد از بازی در میکسدزون در کنار یکدیگر با رسانه‌ها صحبت و بابت رفتار ناشایست خود ابراز پشیمانی کردند.

کسیه به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا اظهار کرد: با توجه به حساسیت بازی آدرنالینم بالا رفته بود. از تعویض شدنم ناراحت بودم چون واقعاً می‌خواستم کارهای بیشتری برای باشگاه انجام دهم. به همین دلیل خشمم را سر لوکاس خالی کردم و می‌دانم که کارم اشتباه بود و به همین دلیل بعد از آن کار از او عذرخواهی کردم. او از من بزرگتر است پس باید احترامش را نگه می‌داشتم و از او درس بگیرم. بابت رفتارم متأسفم.

بیگلیا هم به نوبه خودش در مقابل دوربین‌ها عذرخواهی کرد. او اظهار کرد: فرانک می‌داند که من به او چه گفتم و ما بعد از آن اتفاق شرایط را تشریح کردیم. همه ما می‌خواهیم برنده شویم اما این چیزی نیست که به خاطرش دست به هر کاری بزنیم و مقابل همه هر چیزی که می‌خواهیم بگوییم. شاید بهتر باشد چنین کارهایی را در رختکن انجام دهیم. هر دو ما بابت صحنه شرم‌‌آوری که ساختیم متأسفیم. من هم بابت تأثیری که در این اتفاق داشتم شخصاً از هم‌تیمی‌ها و سر مربی‌مان عذرخواهی کردم. قصد نداشتم باعث چنین اتفاقی شوم. ما باشگاه را شرمنده کردیم و قول می‌دهیم که دیگر چنین اتفاقی تکرار نشود.

ظاهراً چیزی که بیگلیا به کسیه گفته و باعث ناراحتی او شده این بوده که باید سایر بازیکنانی که می‌خواهند فرصت بازی پیدا کنند احترام قائل باشد و به نظر سر مربی احترام بگذارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *