آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| شانس کم تاتنهام برای خرید دیبالا به دلیل یک اختلاف ب…

به نقل از شبکه اسکای اسپورت ایتالیا احتمال پیوستن پائولو دیبالا به تاتنهام یا منچستریونایتد بسیار ضعیف است و اگر او به ترک یوونتوس مجاب شود مقصدش پاری‌سن‌ژرمن خواهد بود.

یوونتوس تلاش فراوانی کرده که دیبالا را تابستان امسال بفروشد اما این ستاره ملی‌پوش تا الان همه پیشنهادهایش را رد کرده و گویا خیال ترک تورین را ندارد. او حتی دو روز پیش به زمین تمرینی یوونتوس برگشت و تمریناتش را از سر گرفت.

شب گذشته (سه‌شنبه) هم شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گزارش کرد که باشگاه تاتنهام برای خرید دیبالا پیشنهادی ۷۰ میلیون یورویی ارائه کرده که مورد پذیرش باشگاه یوونتوس هم واقع شده اما دیبالا به همان دلیلی که پیشنهاد منچستریونایتد را رد کرده بود حاضر به پذیرش پیشنهاد تاتنهامی‌ها هم نشده است و آن مسائل مالی است.

گویا دیبالا می‌‌خواهد که تمام درآمدهای حاصل از استفاده تبلیغاتی از تصویر و چهره او به خودش تعلق پیدا کند و باشگاه تاتنهام حاضر به پذیرش چنین شرطی نیست. با توجه به این اختلاف و نزدیک بودن اخر بازار نقل و انتقالات فوتبال انگلیس که ساعت ۱۷ روز پنجشنبه به وقت محلی است بعید به نظر می‌رسد که شانس زیادی برای انتقال او به انگلیس وجود داشته باشد.

دلیل دیگری که احتمال انتقال او به مشتریان انگلیسی‌اش را کاهش داده اختلاف حقوقی است که او با مدیربرنامه‌های سابقش بر سر رقمی در حدود ۴۰ میلیون یورو به عنوان درآمدهای تبلیغاتی است که سبب شده آنها از ستاره سابق پالرمو شکایت کنند. این گویا این اختلافات باید برطرف شود تا دیبالا بتواند راهی انگلیس شود.

تاتنهام تأکید فراوانی بر استفاده از درآمدهای تبلیغاتی حاصل از ورود دیبالا دارد و به همین دلیل زمان لازم برای توافق طرفین بر سر جزئیات چنین مسئله پیچیده‌ای بسیار بیشتر از مدت کوتاه باقی‌مانده تا اخر بازار است. از این رو به نظر می‌رسد که پاری‌سن‌ژرمن شانس بیشتری برای خرید دیبالا داشته باشد چرا که آنها هنوز زمانی زیادی برای ارائه پیشنهادهای خود به یوونتوس دارند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2070684

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *