آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| سولسشایر: قدم‌های بزرگی به سمت هدفمان برداشتیم/ پوگب…

  اولگنار سولسشایر سر مربی منچستریونایتد که تیمش امروز با نتیجه ۲ بر یک تاتنهام را شکست داد اظهار کرد: قطعا خواستار حفاظت از شاگردان‌مان هستیم اما این ورزشی مردانه است و تکل زدن تا زمانی که جوانمردانه باشد مشکلی ندارد. شاگردان حریف سرعت بالایی دارند و زمان بندی کردن تکل در مقابل آنها آسان نبود.

وی ادامه داد: جیمز اهل شیرجه زدن نیست. اگر روی زمین بماند یعنی مصدوم شده اما وقتی درد می‌کشد از زمین بلند می‌شود. بین درد کشیدن و مصدوم شدن تفاوت وجود دارد. مصدوم شدن هرگز جالب نیست. بایی برای زانوی خود مشکل ایجاد کرد اما ما  از وخامت ماجرا اطلاع نداریم. پس باید منتظر اسکن بمانیم. بیایید امیدوار باشیم نتایج مثبت باشد! 

سولسشایر اظهار کرد: پوگبا و مک تومینای در نیمه اول در میانه میدان خوب بازی کردند. آنها قبل از این تور کنار هم بازی نکرده بودند و من فکر کردم برای این بازی زوج خوبی خواهند شد. نیمه دوم فرد و  ماتیچ آمدند. آندریاس پریرا هم هست پس باید نگاه ویژه‌ای به این  پست داشته باشیم. بهتر بازی را کنترل کردیم. در نیمه دوم به اندازه کافی حفظ توپ نکردیم و به همین خاطر واقعا از نحوه به آخر رساندن نیمه دوم ناراحت شدم اما در مجموع تور خیلی خوبی بود.

سر مربی منچستریونایتد اظهار داشت: پوگبا می‌تواند مثل باشگاه ملی فرانسه در کنار یک هافبک دیگر بازی کند اما این آزادی عمل را دارد که در لحظه مناسب جلو برود. به عقیده من او و مک تومینای  خیلی منظم بازی کردند. مدام بهتر و بهتر می‌شویم. در حال پیشرفت کردن هستیم و پیش فصل برای نتیجه گرفتن نیست  بلکه برای پیدا کردن سبک باشگاه است. ما قدم‌های بزرگی به سمت تیمی‌ که می‌خواهیم باشیم برداشتیم. 

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2062159

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *