آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| سولسشایر: بازی با پاری‌سن‌ژرمن ما را به بازی برگشت ب…

اولگنار سولسشایر که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (چهارشنبه) در دور رفت از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه اولدترافورد مقابل بارسلونا تن به شکست یک بر صفر داد با حضور در کنفرانس خبری بعد از این دیدار بیان کرد: بازی با پاری‌سن‌ژرمن در مرحله قبل ما را نسبت به بازی برگشت با بارسلونا امیدوار می‌کند و باور داریم که می‌توانیم کاری کنیم اما این را هم می‌دانیم که ما مقابل احتمالاً مدعی اصلی قهرمانی در این رقابت‌ها بازی می‌کنیم و بازی در نوکمپ برای ما یک چالش خواهد بود.

وی گفت: در صورتی که بتوانیم در بازی برگشت به پیروزی برسیم دستاوردی بزرگ خواهد بود چون تاریخ بارسلونا نشان می‌دهد که آنها به شکست در نوکمپ عادت ندارند اما ما می‌توانیم از عهده این کار برآییم. ما می‌دانیم که می‌توانیم با وجود روملو لوکاکو مارکوس رشفورد و آنتونی مارسیال در خط حمله خطرات بیشتری روی دروازه حریف به وجود بیاوریم بنابراین باید آنها را بیشتر تغذیه کنیم.

سر مربی نروژی شیاطین سرخ در دفاع از مهاجم بلژیکی تیمش که عملکردش در این بازی مورد انتقاد برخی از هواداران قرار گرفت و در این بازی هم در دقیقه ۶۸ جای خود را به آنتونی مارسیال داد پس از این بازی بیان کرد: به نظرم روملو عالی کار کرد. او در اواخر بازی خسته شده بود اما شما هم دیدید که وقتی او از زمین بیرون آمد ما آن تهدید فیزیکی دوندگی و کانال‌هایی که در بازی ایجاد می‌کردیم را کمتر داشتیم.

سولسشایر در اخر خاطرنشان کرد: ما نتوانستیم موقعیت جدی روی دروازه بارسلونا خلق کنیم و فکر نمی‌کنم این به خاطر عمل کرد لوکاکو و رشفورد بوده باشد بلکه ما به صورت تیمی در انجام این کار ناموفق بودیم. ما بازی را کمی لغزنده آغاز کردیم و تا زمانی که بارسلونا به گل رسید همینطور بودیم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *