آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| سولاری: بیل همیشه برای کمک به رئال انگیزه دارد/ بنزما همواره باعث ارتقای تیم ما شده است

سانتیاگو سولاری در نشست خبری پیش از بازی خانگی فردا شب (یکشنبه) تیمش مقابل آلاوس در هفته بیست و دوم لالیگا به ان اظهار کرد: بیل همیشه آماده و با انگیزه است. او وضعیت خوبی دارد و ما می خواهیم در این بازی همانگونه بازی کند که ما می‌دانیم از عهده‌اش برمی‌آید همان بازی‌هایی که از او در جام جهانی باشگاه‌ها و مقابل رم (در لیگ قهرمانان) دیدیم.

سولاری در پاسخ به سؤالی دیگر درباره کریم بنزما کسی که این اواخر در اوج بوده و گل‌های مهمی زده و همچنین در واکنش به این موضوع که آیا رئال بیش از اندازه به این مهاجم فرانسوی وابسته شده است تأکید کرد: این هم یک نوع نگاه به این قضیه است. من فکر می‌کنم که بنزما همیشه برای ما درخشیده است و باعث ارتقای هم‌تیمی‌هایش شده است.

سر مربی آرژانتینی کهکشانی‌ها ادامه داد: هر بازیکنی که در خدمت تیم باشد و باعث بهتر شدن بازی هم‌تیمی‌هایش شود بازیکنی بسیار قدرتمند است. بازیکنانی زیادی هستند که از آنها نامی برده نمی‌شود اما برگ برنده تیم هستند. بنزما هم همیشه چنین بازیکنی بوده است اما او الان در وضعیتی فوق‌العاده است. مقابل آلاوس یک بازی دشوار داریم. آنها دارند فصل خوبی را سپری می‌کنند و ما باید با نهایت تمرکز به میدان برویم.

 

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *