آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| سر مربی رن: آمده بودیم جام را ببریم/ نشان دادیم می‌تو…

باشگاه فوتبال رم برخلاف فینال جام حذفی فرانسه در فصل گذشته در سوپرجام فرانسه نتوانست پاری‌سن‌ژرمن را شکست دهد و با وجود پیش افتادن از حریف پرستاره‌اش در نیمه نخست در نهایت بازی را با نتیجه ۲ بر یک واگذار کرد و دست خالی از چین به فرانسه برگشت.

ژولین استفان سر مربی رن در نشست خبری پس از بازی اظهار کرد: ما نیامده بودیم که نقش طعمه را برای پاری‌سن‌ژرمن بازی کنیم. آمده بودیم که با ارائه یک بازی خوب  وجهه خوبی برای باشگاه‌مان بسازیم و فکر می‌کنم که در ابتدای بازی هم همین کار را انجام دادیم. تا کسب پیروزی در این بازی فاصله زیادی نداشتیم. بازی‌مان شجاعانه‌ سازمان‌دهی شده و در مقاطعی از بازی حتی چشم‌نواز هم بود. در ۱۰ دقیقه آخر در فاز حمله دست به ریسک‌های بزرگی زدیم و این فرصت را داشتیم که کار را به تساوی بکشانیم اما متأسفانه این اتفاق رخ نداد.

 

استفان ادامه داد: ناراحتم چون با انگیزه و هدف بردن جام به این بازی آمده بودیم. با توجه به بازی منظم و جالبی که انجام دادیم نمی‌توانیم از باختن و از دست دادن فرصت کسب جام راضی باشیم. ما بازی باکیفیتی ارائه کردیم که باعث افتخار من بود. شاید اگر شاگردان ما در دقایق پایانی کمی پخته‌تر عمل می‌کردند می‌توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم چون در ابتدای بازی نشان دادیم که توانایی به دردسر انداختن حریف را داریم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2068215

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *