آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| سر مربی رئال به خاطر اختلاف با زیدان راهی اینتر …

باشگاه اینتر بنا به درخواست سر مربی جدیدش آنتونیو کونته برای استخدام آنتونیو پینتوس برای جذب سر مربی بدنساز تیم فوتبال رئال که گویا با زین‌الدین زیدان اختلافاتی پیدا کرده دست به کار شده است.

طبق گزارش نشریه کوریره‌دلو‌اسپورت و نشریه مارکای اسپانیا سر مربی بدنساز ایتالیایی رئال به تازگی شدیداً با این باشگاه اختلاف پیدا کرده است که آغاز این اختلافات از ابتدای فصل گذشته بعد از انتصاب خولن لوپتگی به‌عنوان سر مربی کهکشانی‌ها بود اما حتی بازگشت زین‌الدین زیدان به کادر فنی رئال هم منجر به بهبود وضعیت نشده است.

گویا پس از اخراج لوپتگی و روی کار آمدن سانتیاگو سولاری به‌عنوان سر مربی اختلافات پینتوس با مسئولان رئال کاهش پیدا کرد اما با برکناری این مرد آرژانتینی و بازگشت زیدان اوضاع به حالت قبل برگشته است.

 

پینتوس پیش از این در تیم‌های یوونتوس و چلسی هم با کونته کار کرده است و قبل از آن هم سابقه کار در تیم‌های مارسی و پالرمو را داشت.

او تا اخر فصل آینده با رئال قرارداد دارد اما قرار است که با توافق دو جانبه با باشگاه قراردادش را فسخ کند تا بتواند به اینتر ملحق شود.

نراتزوری در فصلی که گذشت بارها از مصدومیت بازیکنانش ضربه خورد و به همین دلیل از ورود یک سر مربی بدنساز باسابقه و امتحان پس داده استقبال می‌کند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *