آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| زیدان خواهان حفظ مارسلو در رئال شد

مارسلو در زمان حضور سانتیاگو سولاری روی نیمکت رئال فراز و نشیب زیادی در این باشگاه داشت و حتی اخیراً جایگاه خود در ترکیب اصلی کهکشانی‌ها را از دست داده بود و سرخیو رگیلون جای وی را در ترکیب گرفته بود. همین باعث شده بود تا شایعات زیادی در خصوص آینده حرفه‌ای او مطرح شود و در هفته‌های اخیر رسانه‌های ایتالیایی و اسپانیایی از احتمال پیوستن این مدافع برزیلی به یوونتوس خبر داده بودند این در حالی است که کریستیانو کریستیانو رونالدو که رابطه خوبی با مارسلو دارد تابستان ۲۰۱۸ از رئال به یووه پیوست.

با بازگشت زین‌الدین زیدان به روی نیمکت رئال اکنون خبر می‌رسد که این سر مربی فرانسوی خواهان حفظ این مدافع برزیلی شده است. نشریه «آبولا» برزیل مدعی شد زیزو به فلورنتینو پرس گفته باشگاه نباید اجازه جدایی مارسلوی ۳۰ ساله را در آخر فصل بدهد و خواهان حفظ وی شده است. طبق این گزارش زیدان می‌خواهد این مدافع برزیلی را به روزهای اوجش بازگرداند به همین منظور این هفته با او یک نشستی خواهد داشت تا نظر وی را در خصوص علاقه‌اش به ماندن یا جدایی از رئال بداند.

مارسلو که از سال ۲۰۰۷ عضو رئال است و در موفقیت‌های اخیر کهکشانی‌ها با سرمربیگری زین‌الدین زیدان نقش بسزایی داشته تا آخر ماه ژوئن ۲۰۲۲ با این باشگاه اسپانیایی قرارداد دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *