آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| رونالد کومان: دشوار‌ترین باشگاه دوم نصیب ما شد اما نگاه‌م…

رونالد کومان سر مربی باشگاه ملی هلند از قرعه این باشگاه در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ با وجود همگروه شدن با باشگاه ملی آلمان ابراز رضایت کرد. کومان که تیمش در مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا نیز با ژرمن‌ها همگروه بود و آنها را شکست داد اظهار کرد: آلمان در گروه ماست دشوار‌ترین باشگاه سید دوم. ما به تازگی مقابل آنها بازی کرده‌ایم. هم ما آنها را می‌شناسیم هم آنها ما را می‌شناسند. سایر باشگاه‌های گروه قابل قبول هستند. نگاه من به قرعه تیمم مثبت است.

در همین حال فرناندو سانتوس سر مربی باشگاه ملی پرتغال مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها از همگروه نشدن با آلمانی‌ها ابزار خرسندی کرد و اظهار کرد: سه کاندیدا برای کسب دو سهمیه گروه ما وجود دارد و پرتغال یکی از آنهاست (اوکراین و صربستان دو مدعی دیگر هستند). ما از رویارویی با آلمان گریختیم اما آنها هم از مصاف با ما گریختند. اوکراین و صربستان هم رقبای سرسختی هستند. هر دو آنها از گروه‌های‌شان در لیگ ملت‌ها صعود کرده‌اند. اوکراین همیشه باشگاه مشکل‌سازی بوده‌ است. مصاف‌مان با لیتوانی و لوکزامبورگ هم آسان نخواهد بود چون آن دو باشگاه هم نشان داده‌اند که با سرعت در حال پیشرفت هستند. گروه سختی داریم اما پرتغال باید برای آن آماده باشد.

آندری شوچنکو سر مربی باشگاه ملی اوکراین نیز به قرعه این باشگاه واکنش نشان داد. ستاره سابق خط حمله این باشگاه اظهار کرد: می‌دانستیم که کارمان به هیچ عنوان آسان نخواهد بود. دشوار‌ترین باشگاه سید سوم صربستان در گروه ما قرار گرفته است همینطور قهرمان دوره قبلی رقابت‌ها. با این حال ما هم باشگاه خوبی داریم و سعی می‌کنیم که هدف‌مان را محقق کنیم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *