آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| رومانیولی رباط پاره کرد/ بحران مصدومیت میلان شدت یافت

آلسیو رومانیولی مدافع باشگاه فوتبال میلان از ناحیه سابق پا دچار پارگی رباط شده است و به همین دلیل انتظار می‌رود که او چهار هفته خانه‌نشین باشد.

رومانیولی که جزو شاگردان دعوت شده به اردوی باشگاه ملی ایتالیا بود روز گذشته (جمعه) در تمرینات آتزوری دچار این مصدومیت شد و به این ترتیب نه تنها مسابقه لاجوردی‌پوشان و پرتغال را در لیگ ملت‌های اروپا از دست داد بلکه در مسابقه‌های هفته‌های پیشِ روی باشگاه فوتبال میلان هم غایب خواهد بود.

فدراسیون فوتبال ایتالیا مصدومیت رومانیولی را تأیید کرده است مصدومیتی که طبق اعلام شبکه اسکای اسپورت ایتالیا نزدیک به چهار هفته او را خانه‌نشین خواهد کرد.

مصدومیت مدافع سابق رم مشابه مصدومیتی است که برای هم‌تیمی او لوکاس بیگلیا رخ داد اما مصدومیت ستاره آرژانتینی روسونری شدیدتر است و او تا ماه مارس قادر به بازگشت به میادین نیست.

جنارو گتوسو سر مربی میلان علاوه بر این دو نفر شاگردان دیگری مانند متئو موساکیو جاکو بوناونتورا و ماتیا کالدارا را هم در اختیار ندارد. همه این شاگردان به دلیل مصدومیت‌های شدید برای مدتی طولانی خانه‌نشین خواهند بود. در همین حال روسونری تا دو هفته آینده نمی‌تواند روی کمک سرشناس‌ترین بازیکنش گونسالو ایگواین حساب کند. او در مسابقه قبلی میلان مقابل یوونتوس اخراج و به خاطر پرخاش به داور یک جلسه به محرومیتش اضافه شد.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *