آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| رانیری: سهمیه گرفتن برای رم کار سختی خواهد بود

کلودیو رانیری پس از پیروزی یک بر صفر شب گذشته (شنبه) باشگاه فوتبال رم مقابل اودینزه در استادیو المپیکو اعتراف کرد که هنوز هم کار مردانش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بسیار دشوار است.

رانیری به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا اظهار کرد: ما در نیمه اول بسیار تحت فشار قرار گرفتیم و سعی کردیم که مانع ضدحملات حریف شویم کاری در نهایت بعد از ۶ یا ۷ دقیقه تلاش و تقلا موفق به انجامش شدیم. من باید به بازیکنانم تبریک بگویم چون آنها حتی زمانی که اوضاع بر وفق مراد ما نبود هم تمرکزشان را از دست ندادند. گفته بودم که این مسابقه بی‌نهایت دشوار می‌شود و همینطور هم شد.

رم با کسب این پیروزی موقتاً به رده چهارم جدول سری A صعود کرد هرچند پس از پیروزی میلان مقابل لاتزیو جالوروسی دوباره به رده پنجم برگشت.

رانیری درباره شانس رم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا تأکید کرد: تا آخر فصل ما برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان خواهیم جنگید چون تمام باشگاه‌های بالای جدول الان در وضعیت بسیار خوبی قرار دارند و توجه به جزئیات کار است که تعیین می‌کند که کدام باشگاه‌ها سهمیه لیگ قهرمانان می‌گیرند. به نظر من این رقابت‌ تا آخر فصل ادامه خواهد داشت.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *