آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| دی‌فرانچسکو: نمی‌توانم از فروشگاه برای رم انگیزه بخرم!/ وضعیت رئال هم مانند ماست

باشگاه فوتبال رم فردا شب (سه‌شنبه) در چارچوب هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در حالی میزبان رئال خواهد بود که باخت این هفته‌اش در خانه اودینزه تداوم‌بخش روند بی‌ثبات این باشگاه در فصل جاری شد.

اوزه بیو دی‌فرانچسکو سر مربی جالوروسی که تیمش در مسابقه دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان ۳ بر صفر مغلوب رئالی‌ها شده بود در کنفرانس خبری پیش از مسابقه برگشت دو باشگاه به ان اظهار کرد: مشکلی که الان رم دارد نداشتن انگیزه است و انگیزه هم چیزی نیست که من بتوانم از فروشگاه برای این باشگاه بخرم. انگیزه برای بردن مسابقه باید در وجود خود شاگردان باشد. آنها به اندازه کافی بی‌رحم نیستند آن بی‌رحمی که برای مسابقه در هر دو فاز هجومی و تدافعی لازم است.

دی‌فرانچسکو با اشاره به شکست تیمش مقابل اودینزه افزود: ما برای یک مسابقه که به نظر من مهمترین مسابقه ما از ابتدای فصل بود به خوبی آماده شده بودیم و به همین دلیل باختن آن شدیداً مرا ناراحت و عصبانی کرد. باشگاه ما به کاری که دارد انجام می‌دهد ایمان ندارد. داریم در این زمینه روی شاگردان‌مان کار می‌کنیم و می‌خواهیم از فرصت مسابقه مهم فردا شب استفاده کنیم تا نشان دهیم رم آن تیمی نیست که در مسابقه اودینزه دیدید.

 

سر مربی باشگاه فوتبال رم درباره تهدید شدن جایگاهش شغلی‌اش در رم هم اظهار کرد: اگر می‌خواهید درباره رم برای‌تان حرف بزنم این کار را می‌کنم در غیراینصورت اگر می‌خواهید درباره خودم حرف بزنم این کار را نمی‌کنم چون من همیشه احساس کرده‌ام که مورد اعتماد باشگاه هستم. ما در گروه‌مان در لیگ قهرمانان وضعیت خوبی داریم و با ارائه یک عمل کرد خوب در مسابقه فردا شب می‌توانیم به هدف‌مان برسیم. رئال هم مانند ما در بحران است پس دو باشگاه در شرایط یکسان قرار دارند.

رم فردا شب از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در حالی در خانه برابر رئال به میدان می‌رود که مانند حریف خود ۹ امتیازی است و به خاطر باخت در مسابقه رفت پایین‌تر از این باشگاه در رده دوم جدول گروه G قرار دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *