آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| دنی آلوز: پاری‌سن‌ژرمن باید به حرف‌ من گوش کند!

دنی آلوز مدافع برزیلی پاری‌سن‌ژرمن که در دوران بازیگری‌اش در تیم‌هایی مانند سویا بارسلونا یوونتوس و پاری‌سن‌ژرمن ۳۸ جام برده است به مسئولان PSG‌ توصیه کرد از تجارب وی برای رسیدن به اهداف‌شان از جمله قهرمانی در اروپا بهره بگیرند.

آلوز که سه بار فاتح لیگ قهرمانان سه بار قهرمان جام جهانی باشگاه‌ها و دو بار قهرمان جام یوفا شده و پرافتخارترین بازیکن شاغل حال حاضر دنیای فوتبال است امسال هم مانند سال گذشته نتوانست به تیمش برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا کمک کند و شاهد حذف آن بود.

آلوز ۳۵ ساله که سال ۲۰۱۷ از یوونتوس به پاریسی‌ها پیوست به شبکه RMC Sport بیان کرد: من راه بردن را می‌دانم. زمانی که می‌خواهم چیزی بگویم دوست دارم که به حرفم عمل شود. نه به این دلیل که خودم را بهتر از بقیه می‌دانم بلکه به این دلیل که تجربه کافی دارم. وقتی یکی در انجام کاری تجربه دارد شاید خوب باشد که به حرفش گوش داده و به تجربه‌اش اعتماد شود. شاید این روش هم جواب بدهد و شاید هم جواب ندهد اما من دوست دارم وقتی حرفی می‌زنم بیشتر به آن توجه شود.

 

آلوز که شش فصل در سویا هشت فصل در بارسلونا و یک فصل در یوونتوس بازی کرد با اشاره به باخت خانگی اخیر پاری‌سن‌ژرمن مقابل منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا افزود: زمانی که شما در فوتبال با حریف با قدمت روبه‌رو هستید نه فقط در فوتبال بلکه در بوکس تنیس و … تاریخ همیشه علیه شماست.

آلوز و یارانش در آستانه کسب قهرمانی لوشامپینه هستند که این اتفاق یکشنبه شب با امتیاز گرفتن در خانه لیل رده دومی رخ خواهد داد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *