آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| دنی آلوز: رئال بدون کریستیانو ستاره رئال خطرناک‌…

دنی آلوز درباره جدایی کریستیانو ستاره رئال از رئال نظر دارد که برخلاف نظر خیلی‌هاست؛ اینکه رئال بدون ستاره پرتغالی‌اش خطرناک‌تر از زمانی است او را در اختیار داشت.

دفاع راست سابق بارسلونا و یوونتوس که اکنون در پاری‌سن‌ژرمن توپ می‌زند کم‌کم در حال به اخر رساندن دوره ریکاوری مصدومیتی است که او را از حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ و شروع فصل جدید محروم کرده است هرچند او این هفته در دور اول بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول به میدان نخواهد رفت.

آلوز به نشریه مارکا اظهار کرد: دنبال کردن اهدافی که پاری‌سن‌ژرمن در سر دارد آنقدرها پیچیده نیست اما چیزهای متفاوتی می‌طلبد. باید کارهای متفاوتی انجام داد یک روحیه متفاوت می‌خواهد و یک ذهن متفاوت نیاز است. امسال ما نسبت به پتانسیل‌مان برای رسیدن به این اهداف خوشبین هستیم. اوضاع باشگاه بهتر شده و یکسری چیزها در باشگاه تغییر کرده‌ است.

آلوز با اعتراف به تلخ بودن نرسیدنش به جام جهانی افزود: من الان روبه‌راهم اما آن زمان که فهمیدم نمی‌توانم به جام جهانی بروم دشوار‌ترین لحظه دوران بازیگری‌ام بود و در عین حال چالش‌برانگیز‌ترین لحظه چون در ۲۰ سال دوران بازیگری‌ام هرگز اتفاقی مشابه این را تجربه نکرده بودم. مقطع دردناکی بود چون چیزهای مهمی را از من گرفت. با این حال می‌خواهم مثل همیشه به این اتفاق واکنش خوبی نشان دهم و به بهترین شکل ممکن برگردم.

دفاع راست PSG در ادامه درباره رئال و دو تجربه قبلی‌اش از مصاف با این باشگاه در یوونتوس و پاری‌سن‌ژرمن که هر دو با شکست همراه بود تأکید کرد: من فکر می‌کنم که برخلاف آنچه همه فکر می‌کنند رئال بدون ستاره رئال باشگاه بهتری است و الان غلبه بر این باشگاه نسبت به گذشته دشوار‌تر است. در گذشته هم دشوار بود اما حملات این باشگاه اکثراً روی کریستیانو متمرکز بود و الان اینگونه نیست و به همین دلیل رئال خطرناک‌تر شده است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *