آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| دنی آلوز: انتقادات باعث پخته‌تر شدن نیمار می‌شود/ به…

نیمار به خاطر حرکات اغراق‌آمیزی که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در تیم ملی فوتبال برزیل داشت باعث شد تا انتقادات زیادی از وی شود. ستاره پاری‌سن‌ژرمن هم پس از جام جهانی قول داد که در رفتار خود تجدید نظر کند اما تأکید کرد که در جام جهانی ۲۰۱۸ خطاهای زیادی روی او صورت گرفت و اغراقی در این بین نکرده است. 

دنی آلوز هم در حمایت از هم‌تیمی‌ خود در تیم ملی فوتبال برزیل و پاری‌سن‌ژرمن اظهار کرد: در زندگی بعضی اوقات اتفاقاتی می‌افتد که باعث پخته‌تر شدن شما می‌شود و شما را به این درک می‌رساند که باید به عنوان یک فوتبالیست حرفه‌ای پیشرفت کنید. من زیاد با نیمار صحبت کرده‌ام. به اعتقاد من او اکنون ستاره باتجربه‌تری است و انتقاداتی که به وی در جریان جام جهانی شد باعث خواهد شد تا او ستاره پخته‌تری به لحاظ رفتاری شود.

مدافع پاری‌سن‌‌ژرمن در تکمیل صحبت‌هایش اظهار داشت: باید کودک دورن را کنار بگذارید و مرد شوید و وقتی مرد شدید تصمیمات و رفتارهای شما نیز پخته‌تر می‌شود. به نیمار گفتم که اگر همه از تو انتقاد می‌کنند و این حرف تنها یکی دو نفر نبود بدان که یک جای کار می‌لنگد. همه ما ایرادهایی داریم اما نباید روی ایرادهای یک نفر تمرکز کنیم. در زندگی باید سعی کنیم به تکامل برسیم چون همه ما باهوش هستیم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *