آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| جنارو گتوسو: با برگزاری مسابقه در روز یکشنبه مشکل دارم/ اگر مانند مسابقه با دودلانژ باشیم پیروز نمی‌شویم

جنارو گتوسو در کنفرانس خبری پیش از مسابقه تیمش مقابل پارما در هفته چهاردهم رقابت‌های سری A  از رازهای برتری بر حریف سخن بیان کرد.

 سر مربی میلان اظهاراتش در کنفرانس خبری پیش از مسابقه را این‌گونه شروع کرد: باید مراقب شروع مجددهای پارما باشیم. از نقاط قوت حریف باخبریم. آن‌ها با شایستگی در بالای جدول حضور دارند. ۶۰  هزار هوادار در سن سیرو حضور دارند و ما باید به هواداران خود با نمایش یک مسابقه خوب احترام بگذاریم. اگر مانند دیدار برابر دودلانژ برابر پارما قرار بگیریم قطعا پیروز نخواهیم شد. با این حال به شاگردانم اعتماد دارم. چالهان اوغلو باید استمرار عمل کرد خودش را حفظ کند و نمایش  نیمه دوم جدال مقابل لاتزیو و دودلانژ را برابر پارما تکرار کند.

 گتوسو در ادامه گفت:  از صحبت‌هایم در مورد زمان مسابقه اشتباهات زیادی برداشت شده اشت. من با برگزاری مسابقه در ساعت ۱۲:۳۰ به وقت محلی  مشکل ندارم بلکه مشکل من برگزاری مسابقه در روز یکشنبه است. ما روز پنج شنبه در لیگ اروپا مسابقه داشتیم و خسته هستیم. یک سال از شروع کارم در میلان می‌گذرد  و در نیمه راه هستم. ۹  ژانویه ۴۱ ساله می‌شوم و امیدوارم پیشرفت کنم. کونتی لایق بازگشت و مسابقه برابر هواداران است اما نباید  عجله کند.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *