آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| تیری آنری: یک ساعت خوب مسابقه کردن برای بردن یک مسابقه…

روزهای ناکامی موناکو با هدایت تیری آنری همچنان ادامه دارد و این تیم شب گذشته (شنبه) در هفته پانزدهم لوشامپیونه با نتیجه ۲ بر یک مغلوب مون‌پولیه شد. موناکو در حالی این مسابقه را باخت که سه دقیقه به آخر نیمه اول از حریف خود پیش افتاد و تا دقیقه ۱۰ دقیقه به آخر مسابقه هم برنده مسابقه بود اما در آن ۱۰ دقیقه دو گل خورد و هر ۳ امتیاز مسابقه را از دست داد. تیم تحت هدایت تیری آنری حالا متحمل دو شکست متوالی شده است که اولین آنها هفته گذشته در لیگ قهرمانان اروپا مقابل اتلتیکومادرید بود. موناکو با قبول شکست در رده نوزدهم جدول رده‌بندی لوشامپیونه باقی ماند. پیروزی ماه گذشته مردان آنری مقابل کان تنها برد آنها در تمامی رقابت ها از ماه آگوست تا کنون بوده است.

مهاجم سابق تیم ملی فرانسه در آخر مسابقه سهل‌‌انگاری شاگردانش برای جدی نگرفتن مسابقه تا دقیقه آخر را دلیل باخت آنها دانست و بیان کرد: مسابقه ۹۰ دقیقه است. عمل کرد ما برای یک ساعت خوب بود اما باختیم چون یک ساعت خوب مسابقه کردن برای بردن یک مسابقه کافی نیست.

آنری ادامه داد: ما باید راه حلی برای جلوگیری از افت عملکردمان پس از یک ساعت مسابقه پیدا کنیم. در مسابقه قبلی مقابل کان توانستیم این کار را انجام دهیم اما امشب موفق نشدیم.

سر مربی موناکو با تأکید بر اینکه تیمش خوب مسابقه کرده اما ندانستن قدر موقعیت‌های گلزنی و اشتباهات فردی دلیل ناکامی آن بوده است گفت: ما برای مدتی طولانی از مسابقه داشتیم خوب کار می‌کردیم و توانستیم بین خطوط هم عمل کرد خوبی ارائه کنیم اما نتوانستیم بازیسازی خوب‌‌مان را به سرانجام برسانیم مخصوصاً موقعیتی که توپ به تیر افقی دروازه حریف خورد. بعد از آن کار برای ما دشوار‌تر شد. گل اول مونپولیه با یک سانتر به ثمر رسید که ما در آن به خوبی یارگیری نکرده بودیم. دومین گل این تیم هم در نتیجه اشتباه فردی بازیکن ما رقم خورد. ما باید هرچه سریعتر حواس‌مان را جمع و برای مسابقه بعدی‌مان مقابل آمیا در روز سه‌شنبه تجدید قوا کنیم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *