آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| تاریخ سازی دنی آلوز با قهرمانی در کوپا آمه‌ریکا/ کاپ…

با قهرمانی باشگاه ملی برزیل در رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا دفاع راست و کاپیتان این باشگاه دنی آلوز نه تنها یک جام تیمی دیگر به کارنامه‌‌اش اضافه کرد بلکه به یک رکورد فردی ارزشمند هم دست یافت.

دنی آلوز ۳۶ ساله که در آخر فصل گذشته قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن تمام شد و الان ستاره آزاد است با قهرمانی در کوپا آمه‌ریکا تعداد کل جام‌های در رده باشگاهی و ملی را به ۴۰ تا افزایش داد تا جایگاه خود را به عنوان پرافتخارترین ستاره دنیا تثبیت کند. حالا مدافع سابق بارسلونا اولین بازیکنی است که در دوران بازیگری خود ۴۰ جام کسب کرده است.

او در آخر این رقابت‌ها نه تنها جام قهرمانی را بالای سر برد بلکه به عنوان بهترین ستاره تورنمنت هم معرفی شد. این چهارمین قهرمانی آلوز در رده ملی بود که به دو قهرمانی او در جام کنفدراسیون‌‌ها و قهرمانی‌اش در جام جهانی زیر ۲۰ ساله‌ها اضافه شد.

در همین حال اورتون مهاجم باشگاه ملی برزیل که در مسابقه فینال یک گل زد و یک پنالتی گرفت به عنوان بهترین ستاره فینال کوپا آمه‌ریکا معرفی شد. آلیسون دروازه‌بان باشگاه ملی برزیل هم به خاطر نمایش‌های قابل قبولش در کوپا آمه‌ریکا دستکش طلایی این رقابت‌ها را به عنوان بهترین دروازه‌بان جام کسب کرد. او تا فینال رقابت‌ها هیچ گلی دریافت نکرده بود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2049176

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *