آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| بوفون: اینکه نیمار هنوز توپ طلا را نبرده یک رسوایی است/ اجازه ندارم برای پیروزی مقابل یوونتوس خوشحالی کنم

جان لوئیجی بوفون در اظهار کرد‌و‌گو با نشریه کوریره دلاسرای ایتالیا تأکید کرد که از ترک یوونتوس به خصوص به دلیل از دست دادن بازی در کنار کریستیانو ستاره رئال پشیمان نیست چرا که هم‌تیمی‌های فعلی‌اش کیلیان امباپه و نیمار هم چیزی از ستاره پرتغالی یووه کم ندارند.

بوفون ۴۰ ساله اظهار کرد: من در کنار قهرمانان فراوانی بازی کرده‌ام و می‌خواستم در کنار همه بازی کنم حتی در کنار ستاره رئال. در پاری‌سن‌ژرمن هم این‌طور نیست که ما هیچ قهرمانی در باشگاه‌مان نداشته باشیم. نیمار و امباپه در زمره چنین بازیکنانی هستند. من به نیمار می‌گویم اینکه او تا الان توپ طلا را نبرده است یک رسوایی است و او باید از این موضوع خشمگین باشد. او و کیلیان استعداد فراوانی دارند و می‌توانند تا ۱۰ سال آینده بر فوتبال دنیا سلطه داشته باشند.

بوفون در ادامه تأکید کرد که پول دلیل جدا شدن او از یوونتوس و رفتنش به پاری‌سن‌ژرمن نبوده است چون در آن صورت باید خیلی زودتر از این‌ها از بانوی پیر جدا می‌شد.

 

بوفون که در تمام دوران بازیگری‌اش موفق به کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا نشده است گفت: تنها در آخر دوران بازیگری‌ام به شما خواهم اظهار کرد که لیگ قهرمانان چقدر برایم ارزش دارد. با این حال من برای بردن این جام به پاری‌سن‌ژرمن نیامده‌ام چون در آن صورت من هیچ چیزی را درک نکرده بودم. با این حال من امیدوارم که چیزهای بیشتری کسب کنم و انگیزه پیشرفت دارم. من هرگز اهداف و رؤیاهایم را با فکر به پول آلوده نمی‌کنم و گرنه خیلی پیش از اینها می‌توانستم این کار را انجام دهم. پول مهم است و برای بهتر زندگی کردن لازم است اما من بنده پول نیستم.

سنگربان سابق باشگاه ملی ایتالیا درباره احتمالی روبه‌رو شدن با یوونتوس در مراحل بالاتر لیگ قهرمانان اروپا عنوان کرد: اگر این اتفاق رخ دهد برای من هم زیبا و هم عجیب خواهد بود اما من می‌توانم به ورزشگاه قدیمی‌ام و به میان هوادارانم برگردم. یک بازگشت احساسی رخ خواهد داد. اگر در فینال با هم روبه‌رو شویم که مدیریت آن بازی بسیار دشوار خواهد بود. در آن بازی حتی اگر ما برنده شویم هم من اجازه نخواهم داشت تا از سر خوشحالی دیوانه‌وار فریاد بزنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *