آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| بن‌عطیه: شاید آلگری با من مشکل داشت/ رم همیشه برای من خاص بوده است

  مهدی بن‌عطیه ۳۱ ساله که پس از دو فصل و نیم فصل حضور در یوونتوس در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی اخیر از این تیم ایتالیایی جدا و راهی الدحیل قطر شد نشریه «گاتزتا دلو اسپورت» ایتالیا بیان کرد: آلگری سر مربی خیلی خوبی است. کافیست به کارنامه حرفه‌‌ای او نگاه کنید. من هیچگاه با ماسیمیلیانو آلگری مشکلی نداشتم اگرچه شاید او با من مشکل داشت. شاید به این خاطر بود که او زیاد با من رودررو صحبت نمی‌کرد.

مدافع مراکشی الدحیل که پس از جدایی‌اش از رم در سال ۲۰۱۴ به مقصد بایرن مونیخ جیمز پالوتا رئیس باشگاه رم را «دروغگویی سمی» خطاب کرده بود تصریح کرد: در آن مقطع رودی گارسیا به من اعتماد به نفس داد و پس از دو ستاره بزرگ رم یعنی فرانچسکو توتی و دانیله دروسی مرا کاپیتان سوم تیم کرد. اینها چیزهایی است که فراموش نخواهم کرد مثل ورزشگاه المپیکو. وقتی وارد این ورزشگاه می‌شوید با آن هواداران می‌خواهید که در این دنیا بمانید. هواداران رم شایسته موفقیت‌های بیشتری هستند و این را به خوبی درک می‌کنم. هواداران رم قهرمانی می‌خواهند.

وی در پاسخ به این پرسش که «فکر می‌کنی در آینده بتوانی دوباره برای رم مسابقه کنی؟» تأکید کرد: شاید. رم همیشه برای من خاص بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *