آخرین اخبار : 

فوتبال جهان| ایگواین فرجام‌خواهی کرد

گونسالو ایگواین به دو برابر شدن محرومیتش به دلیل جنجالی که در آخر مسابقه اخیر باشگاه‌های فوتبال میلان و یوونتوس در ورزشگاه سن‌سیرو به راه انداخت معترض است و به همین خاطر از کمیته استیناف فدراسیون فوتبال ایتالیا فرجام‌خواهی کرد.

ایگواین در دقایق پایانی مسابقه خانگی تیمش که با شکست ۲  بر صفر مقابل بانوی پیر خاتمه یافت به خاطر ارتکاب یک خطا روی مهدی بن‌عطیه مدافع میانی یوونتوس از داور مسابقه پائولو سیلویو ماتزولنی کارت زرد گرفت اما لحن تند و پرخاشگرانه‌اش در اعتراض به تصمیم داور یک کارت زرد دیگر هم برایش به همراه داشت و به این ترتیب او کارت قرمز گرفت.

با این حال اعتراضات ایگواین شدیدتر شد و او پس از هُل دادن دو سه ستاره یوونتوس در نهایت با وساطت هم‌تیمی‌های و با چشمانی گریان زمین مسابقه را ترک کرد.

 

ایگواین به خاطر دریافت کارت قرمز یک جلسه محروم شده بود اما کمیته انضباطی به دلیل حرکاتش پس از اخراج شدن یک جلسه دیگر به محرومیت او اضافه کرد.

طبق گزارش شبکه اسکای اسپورت ایتالیا ایگواین امروز (جمعه) به رم می‌رود تا در کنار وکلای باشگاه میلان توضیحاتی را به کمیته استیناف فدارسیون فوتبال ایتالیا ارائه کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *